Jak vybrat slušivé spodní prádlo, které bude vypadat k světu a zároveň bude velmi pohodlné? Že je to nadlidský úkol? TO nevadí – nás je v redakci na tenhle článek 5, takže se vám budeme snažit předat naše tipy na slušivé spodní prádelko. A to nejenom pro vás, ale i pro vašeho partnera.

Jak vybrat dámské spodní prádlo

Od Rádi M. mám pro vás tip: předně, ať je pohodlné. To je základ, protože ve spodním prádle musíte denně trávit x hodin a musíte se v něm cítit příjemně. Skvělé je vybírat spodní prádlo od značek, které máte vyzkoušené, že vám sedí – a to nejenom materiálově, ale také i střihově a také po designové stránce.

Za Míšu R. vám mám vyřídit, že se spodním prádlem od CK rozhodně škodu neuděláte. Není se čemu divit. Takové kalhotky Cavin Klein (po kliku si vyberte sekci Dámské) od Trenýrkárna.cz  jsou pěkně slušivé.

Nejhezčí kolekce za poslední rok je dle mě Hispter. Nízké střihy, prodyšné materiály a celopotisky – moje nejoblíbenější jsou Calvin Klein Hipster Lila. O starších kolekcích a výběru vhodné podprsenky (což je tak široké téma, že by vystačilo na x článků a videí) jsme psali dříve: Vybírejte podprsenku pečlivě.

Dívčí spodní prádlo prostě válí…

Pokud by vás zajímal tip od Markétky S. (která se stará u nás o sekci Sex a Vztahy), tak zkuste popřemýšlet o pěkných (a ekonomicky výhodných) 2pack baleních. Za 1 zvýhodněnou cenu získáte hned dva kousky spodního prádla. Příkladem je například výběr 2pack kalhotek Puma. Za Markétku vítězí konkrétně model Puma Hipster Magenta.

Trenýrky od řeky Styx

Možná si říkáte, že váš přítel má ve svém šatníku, až moc sepraných trenýrek, které mu vůbec nesedí. A vypadá v nich prostě příšerně… Zkuste mu nejdříve lehce decentně naznačit, že by si zasloužit jen to nejlepší. A že mu pomůžete vybrat nějaké pěkné. Však víte, jak na tom kluci jsou.

Dokud z nich nespadnou mrtvé a bez duše, tak je budou nosit a nosit a nosit. A my je chceme pěkně vymóděné a v pěkném prádle. Když už oni po nás požadují, abychom byli neustále sexy. Pokud ani to nepomůže… Zkuste mu nenápadně říci, že by se vám líbil v pěkném prádélku. Třeba od Styxu.

Česká značka, mnohdy spojovaná s předními sportovci – na to přeci musí slyšet každý. I ten nejnatvrdlejší. Takže mu můžeš doporučit třeba trenýrky Styx. Jsou pohodlné, neškrtí a skvěle padnou. Ideální pro náročného muže. A tím váš přítel jistě je, když je s vámi:)