kravata a mužiJeden z prvních plesů většina z nás prožije v rámci tanečních kurzů, tzv. tanečních. Někteří z nás, které tanec příliš nezajímá, se jim raději vyhnou, jsou však mezi námi i tací, které se týden co týden těší, až na sebe obléknou krásné šaty a na pár hodin ze sebe vykouzlí neodolatelnou princeznu, po které bude po očku pokukovat každý hoch.

U kluků jsou ples jednoduchou záležitostí, stačí jedny lakýrky, oblek, několik košil a kravat a je vyhráno. Zato dívky to nemají jednoduché. Každá by na sobě měla nejraději každou lekci a na následujících plesech pokaždé jiné šaty a k tomu i jiné lodičky. Avšak jsou botky a róby, které je lepší si prohlížet jen na fotkách nebo v módních časopisech.

Ano, vysoké podpatky jsou naprosto úchvatné a nožky v nich vypadají štíhle a neuvěřitelně sexy, ale představte si, že v nich budete muset přes 90 minut poskakovat po parketu a tvářit se u toho mile či roztomile, aby vás nějaký kluk vyzval k tanci. Proto zvolte raději střevíčky o nic méně krásné, jen s nízkým podpatkem. Kdo by i během tancování chtěl cítit pohodlně jako ve svých domácích bačkůrkách, může zvolit taneční obuv, která má pevnou patu a nohy jsou v ní v bezpečí. Pokud by se vám lodičky po nasazení silonek vyzouvaly, nezoufejte. V obchodech s obuví prodávají gelové vložky, které zasunete do lodiček a problém je hned ta tam a věřte, že se s vložkami bude tancovat lépe.

Další diskutovanou věcí jsou silonky. Při tancování je v nich samozřejmě teplo, ale léto už je dávno za námi, takže opálené nožky už jsou také pasé, takže silonky jsou bezkonkurenčně potřeba. Problém se dá snadno vyřešit prostřednictvím samodržících silonek, samodržící lem je krajkový, takže nejen přinesou užitek, ale zároveň jsou i proklatě sexy! Toho, že by padaly, se obávat nemusíte, jsou opravdu spolehlivé.
Přeji krásné a zábavné plesání!

[ad#moda]