Léto se pomalými krůčky blíží do své druhé poloviny a Vy stále nemáte žádné plány na to, jak si zpestřit letošní dovolenou? Oddejte se naplno letošní adrenalinové novince Flyride a posuňte svou hranici odvahy opět o kus dál.

Adrenalinová bomba Flyride

Flyride je doslova pecka letošního léta. Jde o jízdu na létacím vodním skútru, který je poháněn vodním proudem. Díky moderní technologii se mohou vodní trysky Flyride vznášet bezpečně nad vodní hladinou.

Naprosto fascinující je pro účastníka to, že směr i výšku jízdy určuje sám. Navíc ovládací systém flyride je naprosto jednoduchý, takže ho zvládnou i děti školního věku. Můžete tak poukázky na internetovém portále Firmy na zážitky koupit dvě a vzít sebou některé ze svých dětí či dokonce vnoučat starších šesti let.

Součástí zaplaceného zážitku je zapůjčení veškerého potřebného vybavení. Po příchodu tak obdržíte neopren, helmu i vestu. Hned po krátké instruktáži vyrazíte na adrenalinovou jízdu.

Jak se stát alespoň na chvíli automechanikem?

Na internetovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz však objevíte také celou řadu dalších tipů na skvělé zážitky, které stojí za to letos v létě prožít. Také pokud hledáte originální dárek k narozeninám, budete rádi za tipy od společnosti Allegria.

Oblíbený je rovněž univerzální dárkový poukaz, který můžete objednat ještě dnes. Snad každý muž by si alespoň jednou přál, umět si vlastními silami spravit své auto. S Firmou na zážitky se můžete stát lehce automechanikem na zkoušku.

Pod vedením zkušeného automechanika se můžete alespoň něco z toho naučit. Pohybovat se budete v plně vybaveném autoservise. Nahlédnout můžete pod pokličku přezouvání a opravy pneu, diagnostiky závad, výměny brzd či servisní prohlídky.