Rozhodli jste se zainventovat do inovace Vašeho bydlení a rádi byste nechali na studenou dlažbu položit kvalitní běhoun?

Kde pořídit kvalitní a zároveň elegantní běhoun?

Kobercové běhouny od společnosti Vopi splní veškerá Vaše přání na příjemný vzhled Vaší domácnosti. Kobercové běhouny se staly hitem letošního roku a tvoří tak trendy letošní módy. Své využití nejčastěji nachází v halách a předsíních.

Položit je můžete nechat rovněž do chodeb rodinných domů a bytů. Běhouny dodávávají dané místnosti reprezentativní vzhled a jsou tak chloubou celého interiéru rodinného domu nebo bytu. Jsou velmi příjemné na omak a díky svým vlastnostem dělají místnost teplejší než pouhá studená dlažba. Ladně vypadají také v kombinaci s podkladem parket.

Společnost Vopi vyrábí běhounové katalogy v několika velikostech. Na elegantnosti dodává obšití chemlonem v barvě koberce. V nabídkovém katalogu objevíte několik teplých odstínů barev. Pravděpodobnost, že si vybere skutečně každý, kdo chce vytvořit moderní domácnost, je vysoká.

Při nákupu koberců nezapomeňte použít konfigurátor firmy Vopi

Kromě běhounových koberců můžete z pestrého portfolia firmy Vopi pořídit také kusové koberce do obývacích pokojů, dětských pokojů nebo kancelářských prostor.

Ke snadnějšímu vyhledávání poslouží konfigurátor, který najdete na webových stránkách Vopi a to konkrétně zde www.vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/. Díky němu můžete objevit koberce ve Vaší vytoužené barvě. Platí to také pro koberce s vysokým vlasem.

Kusové koberce Shaggy splní představy o hezkém a útulném bydlení i toho nejnáročnějšího zákazníka. Díky společnosti Vopi již nemusíte pouze snít o hezkém bydlení. Je totiž nejvyšší čas začít si plnit svá přání.