Jak jsme si udělali s přítelem Petrem radost o jeho posledních narozeninách? Věděli jsme, že je chceme strávit společně – a mimo naše běžné prostředí. Někde, kde si odpočineme, načerpáme novou sílu a najdeme zase spolu jiskru, která nám delší dobu chybí. Prostě se vytrhnout ze stereotypu, v kterém oba žijeme. A vybrali jsme si pro to pobyty na víkend pro dva.

Záměrně jsme si vybrali takový výlet, který nás oba dostane z našeho prostředí a přijdeme na jiné myšlenky. Třeba na ty, jak spolu pokračovat dál. Jak navázat tam, kde jsme před měsícem skončili.

Pro maximální fyzickou či psychickou očista padla volba na wellness pobyt. Co více nás očistí a energeticky nakopne než masáže, vířivka a maximální relax? Pěkně proložený dobrým jídlem a pár procházkami po přírodě? No nejspíše nic.

Jak takový pobyt najít?

Hledali jsme na levne-pobyty.cz, které patří pod velký slevový server Slevotéka.cz. Ten jsme už dříve využili pro výběr pěkného výletu pro naše rodiče, takže jsme šli najisto. A netrvalo nám dlouho najít perfektní levný pobyt pro dva na celý víkend.

Nejdříve jsme hledali přes základní filtr a našli jsme si jen pobyty v ČR, poté jsme zaškrtli wellness a romantiku a našli jsme ten, který nás hned okouzlil. Krásný zděný hotel na Plzeňsku s privátní wellness a vířivkou. Polopenze (chutná snídaně formou švédského stolu a 3 chodové večerní meny) nám také vyhovovala, protože rádi během oběda prozkoumáváme místní gastronomii. A s cenou pod 5 000 Kč dohromady.

Vyplatil se nám výlet za odpočinkem?

Ve stručnosti – byla to sázka na správnou kartu. Na tu, kterou budeme dlouho vzpomínat, protože splnila to, co jsme si přáli. Slovo dalo slovo, večeře při svíčkách měla tu správnou atmosféru a našli jsme v nás to, co jsme dlouhou postrádali.

Porozumění, klid a spojení. Tak silné, až jsem se toho prve lekla. Ale… uvědomila jsem si, že ten kontrast vznikl díky našemu dřívějšímu odloučení.