I když už zima pomalu končí, chladné večery a nevlídné počasí stále ještě vybízí k trávení večerů v teple domova. I z obyčejného pobytu doma se přitom dají vykřesat příjemné momenty, u kterých si odpočnete a zapomenete na starosti všedního dne.

Soutěž probíhala 14 dní, tedy od 27. 02. 2015 do 13. 03. 2015 (do půlnoci).

Existuje řada tipů, jak si pobyt doma co nejvíce zpříjemnit. Kromě dobrého jídla a pohodlného sezení je dobrým předpokladem pro pěkný večer i stimulace smyslů. Příjemná vůně vás dokáže nejen dobře naladit, ale při chytře zvoleném aroma vás dokonce dokáže přenést do vzdálených krajin. Vaše oči pak dokáže pozitivně naladit například plamen ohně nebo barevné světlo. Mezi nejjednodušší variantu, jak si udělat doma snadno a rychle vytvořit příjemnou atmosféru, proto patří zapálení aromatických svíček.

Aromatické svíčky Santo candles zútulní váš domov natolik, že zcela zapomenete na zimní nevlídné počasí. Při výrobě svíček Santo candles se používají kvalitní parafínové vosky i odolné knoty, které zaručí dlouhodobé hoření a jsou navíc zdravotně nezávadné. Aromatické svíčky lze pořídit v různých variantách, od svátečních až po květinové a kořeněné vůně.

Každý večer tak může vydat na jeden z mnoha pomyslných výletů za vůní dálných krajin, jako jsou francouzská levandulová pole nebo tropické vanilkové plantáže. Kromě příjemné parfemace a dlouhého hoření jsou svíčky oblíbené i pro svůj decentní přebal a stabilní kalich. Jejich zapálení v interiéru je tedy bezpečné a působí nerušivým dojmem.

Jak vyhrát?

Připravili jsme pro vás soutěž o balíčky aromatických svíček Santo candles. Stačí zaslat na správnou odpověď na naši otázku pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat). Nápovědu naleznete na stránkách www.santo.sk.

Výherci budou vybráni tímto způsobem:

  • První 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 balíček vonných svíček.
  • První 1 000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 balíček vonných svíček.

Soutěžní otázka

Kolik skořicových (cinnamon) variant lze nalézt v sortimentu aromatických svíček Santo candles?

1) tři
2) deset
3) dvacet

Vyhlášení soutěže

Soutěž byla bohužel už uzavřena – její vyhlášení proběhlo zde 16. 3. 2015.

Soutěže o balíčky vonných svíček se zúčasnilo 1 121 soutěžících (ženy byly v převaze 74:26).

A teď k výhrám:

Michal Kosyník
Pavla Luňáčková

Gratulujeme – ostatní nemusí být smutní, protože máme pro vás brzy další soutěž.

*Pravidla pro soutěž
– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz