I letos vládnou módě úzké džíny. Nosí se celoročně – na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Populární jsou zejména u všech celebrit, které k nim nosí podpatky a takto vyráží na různé večírky. Úzké džíny mají velkou výhodu – využijete kdykoliv a ke všemu. V zimě si k úzkým džínům oblékneme huňatý kabátek a sněhule, na podzim je zastrčíme do kozaček, na jaře k nim můžeme vzít svetřík a v létě si k úzkým džínům můžeme vzít, balerínky, sandálky nebo lodičky.

[ad#ad-1]

Úzké džíny jsou úzké, ale zároveň krásně obepínají zadeček a stehna. Skvěle podtrhávají postavu a dokážou vytvořit opravdu sexy linii. Zakončení úzkých džínů bývá různé. Většinou končí těsně pod kotníky a jsou jen nepatrně zúžené a připomínají spíše cigaretový střih džínů.Další dva typy zakončení úzkých džínů jsou letos u módních návrhářů velice populární.

Oba dva typy jsou charakteristické velice úzkým zakončením, které opravdu těsně obepíná nohu. Jejich rozdíl je jediný a to, že jedny končí nad kotníky a druhý typ končí těsně pod kotníky. Je jedno, jaký typ úzkých džínů si zvolíte, ale jedno je jasné- v žádném šatníku by rozhodně neměly chybět!

Nejste si ale jistá, jestli si se svojí postavou můžete úzké džíny dovolit? Pořád ještě máte nějaké to kilo navíc a ne a ne se ho zbavit a i přesto si chcete dopřát krásné úzké džíny? Nezoufejte, i pro Vás je řešení. Pořiďte si zeštíhlující džíny od stylové značky Paige Jeans.

Tato značka se zaměřuje především na materiály a střihy džínů, které Vás opticky zeštíhlí. Džíny od značky Paige Jeans si oblíbily i celebrity (např. Paris Hilton nebo Kate Moss). Pozadu také nezůstává ani španělskámódní značka Mango. V jejich prodejnách naleznete opravdu veliký výběr úzkých džínů (např. sportovní úzké džíny, úzké party džíny nebo také úzké džíny v různých barvách- růžová, žlutá, modrá či zelená).

[ad#moda]