Náš nadpis mluví za vše. Kde najít vhodné schovávačky, kam bychom mohli ukrýt hračky, které nejsou zrovna vhodné pro naše děti? Dnes si ukážeme pár příkladů a tipů na nenápadné skrýše.

Hračky sic chceme před našimi dětmi dobře schovat, ale zároveň mají být po ruce, abychom je nemuseli hledat v páté krabici z leva pod stolem v zamčeném sklepě. Ukážeme si, že pro úschovu erotických pomůcek je vhodný jak moderní panelák, tak rodinný dům.

Erotické hračky ve skrytu

Když si vezmeme, kolik různých erotických hraček vlastně vlastníme, tolik můžeme najít i vhodných skrýší. Některé dokonce nemusíme ani vůbec skrývat, ale o tom si povíme níže.

Kam uklidit hračky?

Klasikou je snad pod polštář, či do šuplíku pod ponožky, ale to moc nedoporučujeme. Děti jsou zvídavé a vše prohledávají, protože jsou nebetyčně zvědavé.

Dobrou variantou je celý šuplík zamknout a klíč umístit někam vysoko, kam na něj děti nedosáhnou. Nebo ho uklidit někam, kam dítě ani „nepáchne“ – třeba k mouce ve špajzu, nebo k vysavači…

Možná vás napadá… Co takhle ukrýt hračky ve skříni? Pokud máte ještě menší děti a doma žádné štafle, je to dobrý nápad. Ale i v nejvyšším patře skříně si musíte dávat pozor, aby nebyly lehce k nalezení. Schovejte je třeba za vaše nátělníky, nebo v případě žen za podprsenky. DO nich se děti nejspíše dívat nebudou.

Pro každou hračku můžeme mít jiný úkryt. Nejuniverzálnější radou je mít box určený jen na naše erotické pomůcky – doplněný o zámek, aby se do něj naše dítka nedostaly. Takový vyráběl náš partnerský magazín Lascivní.cz v jednom ze svých návodů. Můžete si ho tedy vyrobit, nebo koupit i hotový. Každá možnost má něco do sebe.

Máme tedy komodu s šuplíky, pod polštářem, do skříně a do samotného boxu. Výše jsem psala, že některé hračky ani schovávat nemusíte. Jde většinou o designové kousky, které ani nevypadají jako něco pobuřujícího. Třeba skleněná dilda mohou být pěknou dekorací na knihovně. Už několikrát se mě návštěva ptala, kde jsem tak hezkou věc koupila