Krása a zdraví

Neutrácejte za předražené parfémy – najděte je levněji

Způsobů, jak ušetřit peníze není nikdy dost. A dnes pro vás mám jeden, který budou milovat především ženy. Našla jsem nový porovnávat cen. Můžete si na něm sice podle ceny porovnat vše od mobilů, přes outdoorové věci až po nábytek, ale pro mě nejzajímavější sekcí je porovnávač parfémů. A v něm dle mě nemá konkurenci.

Parfémy za babku

Porovnávat ceny parfémů pro ženy můžete dle klasické ceny (zde si vyberete různé cenové hladiny, např. 400-550, 700-1000 apod.) jak jste nejspíše zvyklí. Pro mě užitečnou funkcí je filtrace dle typu parfému (pro ženy, muže, deodoranty, antiperspiranty) a také značky.

Můj milovaný Loverdose od Dieselu si můžu porovnat hned v 25 obchodech v cenovém rozpětí 722 až 930 Kč. I dobré dvě stovky mě výrazně potěší. Už dříve jsem Diesel milovala, ale to jsem si ujížděla na vůni Fuel For Live v krásné ženské krajce.

Mám i druhý parfém, který používám spíše do společnosti, a všichni se mě ptají, odkud ho mám. Já jen zamrkám očkama a řeknu… od Elle. Květinový Versace: Yellow Diamond je pro mě neodolatelný už jen vzhledem. A co teprve ta vůně:)

Skákavé ceny kosmetiky

Na srovnávači zboží Zaza.cz jsem si kromě parfémů porovnávala i ceny kosmetiky. A hned jsem našla pár kousků, které získáte i o čtvrtinu levněji. Musíte však hledat.

Já jsem si vybrala hned 3 – třeba Kérastase Biotic Bain Bio-Recharge Dry Hair – označuji ho jako „záchrance vlasů“. Když už bylo nejhůř, použila jsem tento zázračný šampon na zničené a vysušené vlásky a jako kouzlem se vzpamatovaly…

Díky porovnání cen jsem dohledala i výhodnou vyhlazující péči na kontury očí a rtů Age Perfect od Loreal Paris – cenové rozpětí bylo 312 až 569 Kč. Mým posledním favoritem je bezesporu šetrný šampon L´Oreal Paris Expert Sensi Balance

Pro další informace o parfémech a vůních můžete prošmejdit on-line parfumérii. U nich mám nejraději recenze jednotlivých parfémů. Možná se vám to nezdá, ale i díky dobré recenzi si můžete najít kvalitní parfém, který vám skvěle sedne. A to i bez dlouhého očichávání v kamenné parfumérii typu Fann či Sephora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..