Móda a Společnost

Nepatříte mezi vyznavačky vyzývavého oblečení?

nádherná slečnaNepatříte mezi vyznavačky vyzývavého oblečení? Převládají ve vašem šatníku tmavé odstíny barev, jako černá, tmavě hnědá či béžová? Zkuste k tomuto oblečení zvolit nějaký výrazný šperk a uvidíte tu proměnu!

Nynější novinkou na trhu v odvětví doplňků jsou jistě šperky velice známé návrhářky Zdeny Zingopi. Její šperky představují jakousi poezii spojující kouzlo broušeného křišťálu a jakousi matnou krásu bílých perel. Klenoty navržené touto návrhářkou jsou elegantní a zároveň ženské.

Na jejich výrobu je používáno zejména křišťálu společnosti Swarovski. Firma Swarovski byla založena v rakouském městě Wattens roku 1895 a to panem Danielem Swarovski. Avšak Daniel Swarovski byl původem Čech. Narodil se roku 1862 v Jiřetíně pod Bukovkou a v roce 1892 patentoval brusičský elektrický stroj. V dnešní době má společnost Swarovski více než 100letou tradici jako rodinná firma, která je po celém světě známa jako celosvětový výrobce především kvalitního broušeného křišťálu. Jen pro zajímavost; firma má více než 16 000 zaměstnanců a její pobočky nalezneme již ve 40 zemích na celém světě.

Dále se šperky Zdeny Zingopi vyrábějí z mořských i říčních perel, či polodrahokamů; jako jsou např. akvamaríny, safíry, tyrkysy, topazy, zirkony, nefrity, granáty, atd. Chirurgcká ocel a stříbro, to jsou materiály která tato návrhářka hojně využívá hlavně v kombinaci s kůží. Tato kombinace je poměrně netradiční, proto se tyto šperky těší takové obliběi.

Vybrat si můžete z široké škály zhotovených šperků; různé druhy náušnic, náhrdelníků, zajímavě řešených prstenů nebo náramků. Obzvláště toto jaro vás čeká opravdu zajímavá kolekce, která vaše oblečení promění naprosto k nepoznání. Stačí, když si na sebe vezmete jednoduché šaty nebo černý svetr a kalhoty a zvolila jeden jediný šperk, který vašemu outfitu dodá punc jakési nevšednosti.

[ad#moda]

2 komentáře: „Nepatříte mezi vyznavačky vyzývavého oblečení?

  • Vyznavatelky? A to je co za patvar? Já být Čech :-D :-D

    Reagovat
  • Máš pravdu Weebo:) nenapadlo mě vůbec nad tím přemýšlet. Díky

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..