KosmetikaKrása a zdravíPéče o vlasyVyzkoušené produkty

Olej na vlasy Garnier Miraculous oil

Vlasový olej od Garnier je také novinkou. Objevila jsem jej úplně náhodou v obchodě a koupila především díky příznivé ceně. Velice se mi líbí vůně. Je opravdu příjemná a cítila jsem ji z vlasů ještě během celého dne. Olej hodnotím pozitivně z důvodu, že dokáže uhladit lítavé vlasy a také se zároveň jedná o ochranný olej na žehlení vlasů. Na obalu výrobce slibuje ochranu až do 2 30oC. Olej zabezpečuje ochranu především pro konečky, které jsou velmi namáhané a předchází tak třepení.

Vůně je příjemná, lehká a svěží. Olej se dávkuje pomocí pumpičky, takže se nemusíte obávat vylití. Nádobka je plastová, což považuji za praktické, oproti oleji od Elseve.

Přípravek obsahuje arganový olej, vitamin E a nenasycené mastné kyseliny. Další výhodou používání olejů je, že urychlují sušení vlasů, sama jsem si oho při jeho používání všimla. Olej lze nanášet do mokrých vlasů před sušení fénem či žehlení žehličkou, ale také do suchých vlasů na zjemnění a proti suchým vláskům.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Výrobek mám zatím doma jen krátce, ale jsem s ním velice spokojená a jeho koupi vřele doporučuji. Pozitivně hodnotím vůni, plastovou lahvičku a plastový ochranný obal dávkovače. Jedná se o první vlasový olej na žehlení, který jsem v obchodě objevila a vyzkoušela jej. Jak hodnotí vlasové oleje vy?

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..