My holky máme (podobně jako straky) rády vše blyštivé. Jenže na rozdíl od strak nekrademe, ale nakupujeme v obchodech, kde toho „třpytivého“ mají nejvíce. Nečekaně nejtřpytivější šperky jsou vyrobené díky světoznámé společnosti, která má své dávné kořeny v česku.Ti pozornější ví, že se jedná o firmu Swarovski. Jejich broušené kameny jsou známé po celém světě, tak není divu, že množství šperkařství je používá pro své výrobky.

Dneska vám umožním letmý pohled do mé drobné domácí šperkovnice. Začneme tím nejdůležitějším (pro mě). Náušnice byly vždy mojí nejvýraznější ozdobou. Nemohla jsem bez nich vyjít ven. Byly mým poznávacím symbolem.

Každý v mém okolí věděl, že já jsem ta bláznivá holka s „výraznými a šílenými“ náušnicemi. Už jsem se sice uklidnila, ale stále mám pár svých originálních kousků doma.

Náušnice Swarovski jsem měla v mnoha kouscích, ale nakonec jsem si ponechala jen tyhle 3: s klasickými krystaly, puzetové náušnice (Swarovski Light Flower Cosmos) a nakonec stříbrné (Jasmine Light Sapphire).

Každé z nich jsou své a hodí se pro jiný účel. První kousek je poměrně jednoduchý a přesto elegantní. Nepoutá na sebe moc pozornosti a vždycky jsem měla je sladěné s barvou outfitu – stačilo mít pár základních barev a hned bylo vše tiptop.

Druhý kousek patří do těch bláznivějších – skvělé pro pestrobarevné oblečení, které míchá v sobě pop a street-art. Bláznivky pro každou srandu z řady kousků šperky Swarovski. Třetí kousek je nejvýraznější – volila jsem ho jako doplněk pro slavnostnější chvíle, kdy jsem potřebovala vypadat elegantně a žensky.

Nikdy jsem nebyla výraznější zastánkyní piercingů. Vícenásobné propíchnutí ouška mi nevadí, ale jazyk, nos či obličej mi prostě nesedí. Ještě takový piercing do pupíku bych přijala – kdyby byl vkusný a nerušivý. Kdybych měla své bláznivé a odvážné období, možná bych zvolila i kousek s blyštivými kameny Swarovski – ten co přikládám jako obrázek. Který byste vybrali vy?