Krása a zdraví

Kde sehnat kvalitní vizážistku?

Tak přesně takovou otázku jsem si položila mnohokrát a stejně krát jsem si neodpověděla. Nevěděla jsem kde ji hledat. Naštěstí po čase se na mě usmálo štěstí. Kamarádka, která řešila stejný problém, jednu našla a byla s ní maximálně spokojená.

Na skvělé doporučení

Slovo dalo slovo a hned jsem věděla o ní první i poslední. Takže za pár chvil už jsem se objednávala a těšila se na návštěvu profesionální vizážistky.

Ptáte se kdo to je? Jmenuje se Eva Ceralová a má hromadu zkušeností s líčením pěstěním vizáže především pro společenské akce, svatby. Nemusíte se však toho zaleknout – Eva dokáže nalíčit a poradit i ohledně běžného líčení.

Její práci si můžete prohlédnout na širokém portfoliu, které je k nalezení na oficiálních stránkách EvaCeralova.cz – konkrétně v sekci fotogalerie – http://www.evaceralova.cz/fotogalerie/. Už jen množství zpracovaných zakázek se mi zalíbil.

Vlastní zkušenost s vizážistkou

Ale klíčová byla pro mě návštěva u ní – úsměv, rovnou rady co a jak, jak bude procedura probíhat, probraly jsme vše potřebné a šlo se na líčení. Nejdříve mě skvěle odlíčila (příště se jí musím zeptat na značku toho přípravku – rychle a čistě mě odlíčil). A hned se pustila do své práce, kterou si evidentně užívala. Někdo prostě má v sobě touhu dělat radost ostatním.

Čím mě okouzlila

Výhodou Evy je především její časová flexibilita a přijatelná cena za líčení – 1 000 Kč za jedno sezení je skvělé se servisem, který jsem dostala já.

Upřednostnila bych její služby především při přípravách na společenské akce (taneční, plesy), protože sama bych nezvládla tak skvěle srovnat odstín pleti, zjemnit kontury a zvýraznit oči, které nemám zrovna nejnádhernější.

Doporučuji ji sledovat na Facebooku kde publikuje nové fotografie z líčení a okrajově i radí či informuje o volných termínech.

Ale naštěstí její líčení je krásně podtrhlo a najednou z nich byl šperk na mém obličeji. Děkuji za takovou péči. Ráda se příště zase vrátím. Jestli tedy hledáte kvalitní vizážistku, tak vám Evu Ceralovou mohu jedině jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..