Krása a zdravíPéče o pleťVyzkoušené produkty

Zklidňující 2 v 1 Roll-on Garnier Pure Active

Tento výrobek jsem chtěla vyzkoušet především z důvodu, že výrobce zaručuje okamžitý a dlouhotrvající účinek krytí zarudnutí a akné a jejich vysušení a minimalizaci. Garnier Pure Active Intensive 2 in 1 Anti-spot Roll-on obsahuje koncentrované minerální pigmenty, které umožňují krytí bez toho, aniž by ucpávaly póry.

Velikostně i designově odpovídá výrobek produktu Garnier Pure Active zklidňující roll – on, liší se však barvou, složením, ale i efektem. Produkt je dostupný ve dvou odstínech, na poprvé jsem se rozhodla vyzkoušet raději ten pro světlejší pleť, i přesto, že mám pleť celoročně mírně snědší.

Aplikace je obdobná jako u zklidňujícího roll – on, pomocí malé kovové kuličky, která zároveň příjemně chladí. Zde je vůně opravdu nevýrazná. Překvapilo mě, že i přesto, že se jedná o světlejší odstín, barva je poměrně dost tmavá, i po nanesení pudru jsem na pleti pozorovala flíčky, kde bylo patrné, kde jsem korektor nanesla a kde ne, vůbec nedokázal moji pleť sjednotit jako například BB cream.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Dále mě zklamala i hustotu produktu. Konzistence je poměrně tekutá, proto je krytí pupínků dost nevýrazné. Dle mého názoru i zde bych i kvůli konzistenci doporučila BB cream, o kterém se dočtete v jedné z dalších recenzí.

Jako poslední bych zmínila jeho schopnost vysušení akné. Zde jsem bohužel nepostřehla žádný účinek, pleť se mi po aplikaci naopak více mastila a žádné vysušení jsem nezaznamenala.

Obsah produktu je 15 ml, jak dlouho produkt vydrží, nedokážu přesně zhodnotit, protože po 14 dnech pravidelného používání jsem produkt přestala používat, protože jsem nezaznamenala žádný efekt.

Cena se pohybuje okolo 160,-. Máte vy zkušenosti s tímto výrobkem? Nebo máte tip na jiný, které je podle Vás účinný?

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..