kvalitní spodní prádloZákladem šatníku každé ženy by mělo být kvalitní spodní prádlo. Možná si říkáte, proč za dámské spodní prádlo utrácet vysoké částky, když není vidět, ale jen kvalitní a dobře padnoucí podprsenka dokáže vaše prsa dobře vytvarovat.

Avšak okolo 70-80% žen si pořizuje podprsenku ve špatné velikosti. Nošením špatně zvolené podprsenky si však jedině uškodíte; může způsobit bolesti ramen, krku nebo zad. Rozhodně se nedoporučuje kupovat jakoukoliv podprsenku bez vyzkoušení! A jak správně podprsenku vybrat?

Podprsenku si vyzkoušejte v klidu, nikam nespěchejte a při zkoušení si ji zapněte na prostřední háček. Správně padnoucí podprsenka by vás neměla nikde táhnout, neměla by se zařezávat a samozřejmě by neměla půlit dekolt. Když podprsenka splní všechny tyto podmínky, můžete si být jistá, že se v ní budete cítit pohodlně a sebejistě.

Dámské spodní prádlo je v dnešní době velmi vyhledávaný artikl a díky tomu je také velký výběr na trhu. Vybrat si můžete podprsenku bez kostic, s různými tvary košíčků a výztuží.

  • Klasické podprsenky zaručují dokonalost vašich tvarů. Vhodné jsou pro všechny ženy s jakoukoliv velikostí poprsí.
  • Sportovní podprsenky by měly být hlavně pohodlné a nikdy se nesmějí zarývat do žeber. Pruhy pod prsy by měly být dostatečně široké.
  • Push-up podprsenky vám napomůže ke zvětšení vašeho poprsí. Může také skvěle napomoci, pokud je vaše poprsí již méně pevné. Výplně těchto podprsenek bývají molitanové, vodní nebo gelové. Má však taky určitá rizika! Výzkumy jasně dokazují, že každodenní nošení push-up podprsenky může snížit elasticitu prsou, takže pokud si nebereme top s výstřihem, je dobré sáhnout po jiné podprsence.
  • Samodržící podprsenky slouží především k držení vašich tvarů. Jsou to gelové samolepící podprsenky, které se jen nalepíte na tělo. Nikdo pak nepozná rozdíl mezi tvary vyrobenými touto podprsenkou a vašimi skutečnými tvary.