krása a pleťNa vaší hlavě jsou místo krásných rovných vlasů jen neposedné vlny, které neudrží žádné tužidlo či lak? A zkoušely jste přežehlit vlasy kvalitní žehličkou? Ne?

Tak to není na co čekat, protože níže uvedené žehličky spolehlivě zatočí s sebe více vlnitými vlasy a vykouzlí vám na hlavě rovné lokny. Která slečna by o to nestála že? Samozřejmě je důležité, aby žehlička byla šetrná k vašim vlasům, ale naštěstí všechny nové modely správně pečují o vaše vlasy.

Žehlička na vlasy Remington s příslušenstvím
Žehlička na vlasy od firmy Remington je novinkou na trhu. Žehlící plochy této žehličky mají keramický povrch, který je navíc obohacen diamantem a teflonovým povrchem.

Keramický povrch žehličky Remington slouží k rovnoměrnému rozložení teploty, kterou si sami podle sebe můžete navolit a nadále také ovládat na LCD displeji žehličky. Doba zahřátí žehličky Remington je 30 vteřin, záruční doba je 3 roky. Ženy, které zapomínají žehličku před svým odchodem vypnout jistě ocení, že se žehlička sama po hodině vypne.

Tuto želičku Remington můžete výhodně zakoupit například zde.

Muster&Dikson – ionizační keramická žehlička Batida
Ionizační žehlička Batida má možnost nastavitelné teploty a tím zaručuje dosažení vynikajících výsledků. Žehlička Batida je lehká, minimálně spotřebovává elektrickou energii, má keramické destičky na žehlení, šňůru, se kterou lze otáčet a digitální nastavení teploty (až do 200°C).

I rychlost nahřátí žehličky je velice vysoké; již do 2 minut. Ionizační keramickou žehličku Batidu lze také použít na žehlení mokrých vlasů (žehlička má antistatické účinky).
Žehlička je vyrobena z plastového materiálu, dále má také žehlička kontrolku, která sloužení ke kontrolování teploty.

Tuto želičku Muster&Dikson můžete výhodně zakoupit například zde.