Flamingopark - tričko Od česko-australské značky vždycky můžete očekávat něco skutečně originálního. Flamingopark je značka, která se zrodila z čisté lásky. Je to výsledek vášně jednoho česko-australského páru, kteří nedají dopustit na originalitu. Proto vám Flamingopark nabízí mix netradičních módních doplňků.

Dnes jsou na programu jedinečná trička, která za vtipným a nápaditým designem skrývají celý příběh, který provází jejich vznik. Při pohledu na potisk vám bude jasné, že to skutečně není prázdný obrázek, ale spíše naopak, že vypráví celá dějství.

Co vůbec zapříčinilo vznik těchto ohromně oblíbených triček, kterých lidé vášnivě sbírají celé kolekce? Je tomu čtyři roky. Šťastná náhoda na sebe dlouho nenechala čekat a zkřížila cesty Flamingoparku a designérského páru z Bangkoku. První úžasné kresby byly přeneseny na trička a po dvou měsících spatřilo světlo světa první kolekci těchto triček.

Flamingopark - tričko Flamingopark - tričko

Očekávání byla naprosto nesourodá, ale neuvěřitelně chytlavé a podbízející se motivy na tričkách ukojili očekávání snad každého jedince. Nadšení zákazníků bylo až neuvěřitelné. Nyní už Flamingopark může pod tíhou zkušeností dbát na to, co zákazníci chtějí.

Vybírat můžete ze čtyřiceti designů triček, které vám budou skutečně vyprávět příběh. Postavičky se na potiscích opakují a tak můžou vášniví sběrači sbírat další díly tohoto nekonečného seriálu.

Flamingopark - tričkoFlamingopark - tričko

Za opravdu originální tričko zaplatíte 580 Kč a věřte tomu, že nezůstanete u jednoho. Kromě chytlavých potisků vás jistě osloví také padnoucí střih a příjemný materiál.

Zdroj fotografií: Flamingopark.cz

[ad#moda]