Nejspíše každá z nás má problémy s pletí. V dospívání jsem rozhodně neměla čistou alabastrovou pleť, kterou by mi mohly všechny závidět. Měla jsem přesný opak. A akné se mě drželo do půlky letošního roku. Leč ve zmenšené klidnější formě. Ten skok od hrozné pleti k dobré byl však až v poslední době.

Napíšu vám dnes mou zkušenost s novou metodou, která mi dost pomohla – jsem po ní cca 3-4 měsíce a ten účinek je markantní. A přitom nejde o žádnou „chemii“, ale přírodu. Chcete vědět o co jde, že?

Novinka pro 2014 – pěkně do hloubky

ty a já

Celou dobu jsem měla problémy s mastnou pletí, po špatně ošetřených pupíncích mi zůstaly maličké (leč viditelné jizvičky). Používala jsem běžné přípravky pro akneozní pleť, vodičky, krémíčky, tubičky, tyčinky…

Vše co náš přehnaný kosmetický svět nabízí. Jednu možnost jsem si však nechávala jako poslední možnost – profesionální ošetření. A nakonec na ni přišla řada – a rozhodně mě příjemně překvapila. Byla jsem totiž ze všeho „pečujícího“ dost zklamaná. A právě možná proto mě dostala do kolen metoda hloubkového čištění pleti.

Hloubkové čištění pleti

Tohle slovní spojení nejspíše znáte z běžných peelingových přípravků či čistících masek. Ale věřte, že s hloubkovým čištěním od Hedera Spa Clinic to nemá nic společného. Léčba akné v dospělosti si prostě žádá trochu razantnější řešení než krémíky. Co se vlastně skrývá pod názven Katopeeling?

Nová patentovaná metoda hloubkové očisty založená na 100 % přírodních složkách a bezpečném ošetření. V Evropě je to novinka pro letošní rok.

Ošetření působí na pleť antisepticky a detoxikuje všechny vrstvy kůže od nečistot a toxinů. Právě ta očista pleti pomocí hloubkového detoxu je zde klíčová. Vy totiž pomocí běžných přípravků dokážete očistit svrchní část pleti. Jenže pupínky zasahují do mnohem větší hloubky a vy na tě tak pořádně nemůžete.Jaké jsem měla pocity po ošetření touto metodou?

  • Výrazně stažené póry (hlavně v okolí T zóny).
  • Méně mastnější pleť.
  • Lehká redukce viditelných jizviček po akné.

Za mě je to konečně účinná metoda pro „zatočení“ s akné. Však už bylo na čase. Trápila jsem se s ním pěkně dlouho – snad už od 13 let. Páni to už je 10 let života, co mi akné ničilo sebevědomí.

Máte také pozitivní zkušenosti s touto metodou? Nebo stále věříte „prověřeným značkám“ a jejich peelingům a tonizujícím vodičkám? Napište mi svůj názor do komentářů. Vaše GIRLIE:)