Užijte si se svým partnerem romantický wellness pobyt, na který budete dlouho vzpomínat. Můžete při něm utužit svůj vztah a začít novou etapu svého společného života. A věřte, že za takový pobyt nemusíte dát svou měsíční výplatu. Dnes pro vás mám tip na ověřený zdroj na slevy určené na wellness pobyty, romantické víkendy, pobyty pro dva…

Wellness pobyty za hubičku

Dnešním hlavním tipem bude nový server Newgo.cz, který shromažďuje podstatnou část slevových poukazů na jediném místě. Díky přehledné administraci si můžete jednotlivé typy pobytů vyfltrovat a budete se tak probírat jen relevantními poukazy a slevami.

Sama jsem ho vyzkoušela, jela jsem s Michalem (můj přítel) na romantický pobyt pro dva, který jsem pro něj měla připravený jako překvápko. Většinou by takové nečekané výlety měli organizovat spíše chlapi, ale já vím, že on si to stoprocentně užije – stejně jako já.

Romantické výlety jsou zárukou

Můžete se vsadit, že takový pobyt se bude líbit nejenom vám, ale i vašemu partnerovi. Kdo by nechtěl „vypnout“ a odpočinout si od dennodenního stresu, který nás dříve nebo později zničí?

Po výběru vhodného termínu jsme domluvila náš společný odpočinek. Díky slevě ze serveru NewGo.cz jsem se dostala na moc pěknou částku. Věřte nebo ne, ale náš pobyt v termálech mě stál cca 3 500 kč.

Zkuste si i vy vybrat některý z wellness zážitků, které vám pomohou načerpat novou energii. Můžu vám doporučit masáže jako perfektní relax.

Masáže jen pro vás

Skvělá je například medová (ač si všichni stěžují, že bolí, tak já jsem u ní téměř usla – super), dále thajská s bylinnými měsci (dost mě zajímá indická ajurvéda a tato masáž je na ní částečně založená) a nakonec byla skvělá i privátní vířivka. Stačí si vybrat z aktuální nabídky a můžete se už jen těšit na zamluvený pobyt ve dvou.

Znáte server Newgo.cz? Už jste přes něj objednávali? Nebo využíváte pro tyto účely jiný internetový server? Napište mi vaše zkušenosti, ráda se přiučím…