Krása a zdravíPéče o pleťVyzkoušené produkty

Recenze peelingu Lush Ocean Salt

I zde vám představím produkt od Lush s nádhernou vůní. Peeling obsahuje mořskou sůl, výtažek z grapefruitu, avokáda, bio limety louhované ve vodce , kyselina stearová, kokosový olej a vokádové máslo.

Mořská sůl zajišťuje hluboký peeling pokožky, výtažky z citrusu napomáhají bělení pigmentových nedostatků (např. jizvy od akné, dorbné strie). Kyselina stearová zajišťuje, že se peeling dostane i k hlubším nečistotám. Konečné zklidnění a vyživení pleti zajišťuje avokádové máslo a kokosový olej.

Produkt je v černém recyklovatelném kelímku jako většina Lush produktů. I zde je na obalu ovedeno, kdo výrobek vyrobil a datum spotřeby. Barva peelingu je bílá, obsahuje jemné i hrubší části mořské soli a vůně je opravdu velice příjemná. Vůně vydrží i nějakou dobu po peelingu. Peeling Ocean Salt lze použít nejen na obličej, ale i na celé tělo.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Bohužel z důvodu vyšší ceny se snažím s peelingem šetřit a používat ho jen na obličej. Objem kelímku je 85 ml acena se pohybuje okolo 350,-. Peeling mi však vydržel poměrně dlouho, přibližně 4 měsíce při používání dvakrát týdně.

Negativně hodnotím pouze vyšší cenu. Z tohoto důvodu se vyplatí produkt objednávat přes anglické stránky, kde jsouceny Lush produktů nižší.Kladně hodnotím hloudkové vyčištění pleti i celého těla a přítomnost citrusových plodů, které pomohly mé pleti vybělit dorbné jizvičky po akné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..