Dekorativní kosmetikaKrása a zdravíVyzkoušené produkty

Vivo Dreamy Colour Block Palette – recenze odstínů

Paletka 12 očních stínů v různých odstínech od značky Vivo Cosmetics. 4 odstíny je matné, 8 odstínů je lesklých s jemným shimmerem. Barvy se dají krásně kombinovat a oči díky nim krásně vystínovat jak na denní tak i večerní líčení. Zvolená sada barev se hodí pro každou ženu, paletka je velice univerzální.

Výdrž stínů je výrobná, denní líčení mi vydrží až 8 hodin. Večerní výraznější líčení vydrží také dlouho, barvy se nerozmazávají, až na černou barvu, která je potřeba po nějaké době poupravit, jako jediná z celé paletky se trochu na očích rozmazává. Pigmentace je skvělá, všechny barvy jsou syté a výrazné. Kladně hodnotím to, že se nerozmazávají.

Paleta stínů obsahuje dvě světlé základní barvy, jednu matnou a jednu lesklou. Ostatní barvy jsou laděny do hněda a béžova, ale i jeden černý a šedý odstín.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Jednotlivé barvy jsou pojmenovány (zleva shoda): Starry, Clay, Neutral, Eternity, Night, Dreamy, Luxe, Dove, Stone, Tease, Sand a Twinkle.

Hmotnost palety je 8,4 g, ceny se pohybuje okolo 190,-. Kladně hodnotím rozmanitost odstínů,všechny barvičkyse mi moc líbí, dále výdrž a pigmentaci stínů. I ceny je podle mě velice příjemná. Negativně bych hodnotila jen 1 dvoustranný aplikátor. K paletce se 12 odstíny bych uvítala 2 oboustranné aplikátory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..