Krása a zdravíPéče o pleťVyzkoušené produkty

Gel na pupínky Lush Grease Lightning

Jedná o produkt od značky Lush. Lush vyrábí domácí kosmetiku, která je přírodní a není testována na zvířatech. Produkty lze objednat na webových stránkách nebo navštívit jeden z jejich obchodů. Jeden můžete najít v Praze v Palladiu, prodavačky rádi pomohou, poradí a většinu produktů si lze i vyzkoušet. Velice mě překvapilo, že v obchodě je hodně masek na obličej či vlasy a mnoho dalších výrobků čerstvých a prodávají se na gramy, takže si můžete koupit jen trochu na vyzkoušení a příště koupit více.

Gel na akné od Lush

Gel Grease Lightning obsahuje výtažky z rozmarýnu, tymiánu, tea tree olej napomáhající vysušení a Aloe Vera gel podporující zklidnění pokožky. Nádobka je černá, což je typické pro většinu Lush produktů.

Dávkování

Gel se dávkuje pomocí pumpičky, na pupínek však stačí opravdu malé množství. Při použití velkého množství je kůže příliš vysušená. Gel je opravdu všestranný, zle ho využít na i štípance od komárů nebo po odlíčení potřít trochou gelu celý obličej a tím redukovat tvorbu mazu.

Nemusí to však vyhovovat každému, můžete pociťovat pnutí obličeje. Na pupínky je gel lepší aplikovat už ve chvíli, kdy cítíte, že se začíná pupínek tvořit.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Velké už hotové pupínky gel nezachrání, pouze zmírňuje, popřípadě zkracuje dobu hojení. Gel je vhodnější používat na čistou a odlíčenou pleť. Při použití před líčením nebo na již nalíčenou pleť se často gel sloupává a drolí. Barva gelu je průhledná a vůně velice příjemná po Tea Tree oleji.

Jak bych hodnotila

Negativně bych u gelu hodnotila dávkování pumpičkou, gelu se tak vypotřebuje větší množství, než je potřeba, dále cenu (množství 50 ml, cena 260,-) a při použití velkého množství hrozí velké vysušení pleti.

Kladně hodnotím funkčnost, výrobek opravdu v boji s pupínky pomáhá. Na výrobku je i uvedeno jméno toho, kdo jej vyrobil, datum výroby a nakonec také datum, do kdy je potřeba produkt spotřebovat. Gel vydrží přibližně 2 roky.

Hodnocení:

Klady:

  • Opravdu pomáhá s akné

  • Informace na obalu

  • Životnost gelu

Zápory:

  • Dávkovací pumpička

  • Cena

  • Při větším množství vysušení pleti

Doporučuji ke koupi:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..