Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Přírodní kosmetika pro každou pleť

10 dubna 2014 Žádný komentář

Přírodní kosmetika má za úkol pomáhat pokožce získávat dostatečnou výživu. Jaký vliv mají vitamíny a minerály na pokožku? Dostatečně vyživovaná pokožka je mnohem pružnější, získá mladistvý vzhled a bude krásně napnutá a hladká. Odkud lze získat dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků? Nejlepší je mořská voda a bahno, ale ne jen tak ledajaké, nejlepší je bahno z Mrtvého moře, které se přidává do výživných kosmetických přípravků.

Spa kosmetikaKosmetika Mrtvého moře obsahuje vysoké koncentrace 26 důležitých výživných prvků, které se starají o to, aby vaší pokožce nic nechybělo. Pomáhají udržet správný tonus pokožky, dodávají dostatek hydratace a prospěšné jsou navíc i při různých zdravotních obtížích.

Kosmetika Mrtvé moře je celosvětově uznávaná pro své blahodárné účinky na nejrůznější kožní choroby. Pomáhá při léčbě celulitidy, zmírňuje revmatické a svalové obtíže i problémy s oběhem krve. Díky tomu, že Mrtvé moře je jedním z nejbohatších zdrojů solí a léčivého bahna na světě, vyznačuje se vysokou koncentrací minerálů ve vodě, především hořčíku, vápníku, draslíku, bromu a dalších. Ty jsou potom obsaženy v kosmetických přípravcích a působí maximálně blahodárně.

Kosmetika z Mrtvého moře obsahuje vedle minerálů a bahna z Mrtvého moře také další účinné látky, které zlepšují vlastnosti přípravků. Nejčastěji se používají výživné oleje, esence a výtažky z léčivých rostlin a celá řada dalších přísad. Používají se také výtažky ze zelené řasy Dunalielly, která jako jeden z mála organizmů dokáže přežít extrémní salinitu Mrtvého moře. Díky tomu obsahuje také vysoké procento nejrůznějších minerálů.

Proto jsou kosmetické přípravky tak účinné. Neváhejte a vyzkoušejte na sobě také vy blahodárné účinky kosmetiky z Mrtvého moře. Rozdíl poznáte hned po několika aplikacích. Dopřejte si i vy hladkou, jemnou a vláčnou pokožku díky kosmetice Sea of Spa.

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.