Móda a Společnost

Desigual New York Fashion week přehlídka – SS14

Desigual překvapil asi každého. Každého, kdo čekal explozi barev. Alespoň tedy ze začátku představení kolekce, kdy na molo začaly vcházet modelky v elegatních černo – bílých šatech, blůzách a sukních. Mnozí návštěvníci si možná ani nebyli jisti, zda jsou skutečně na módní přehlídce značky Desigual.

Nicméně je potřeba podotknout, že i s barevnou kombinací bílá a černá si Desigual nadmíru rozumí, protože modely laděné v těchto kombinacích vzbuzovaly velké ohlasy. Desigual umí skutečně i s nejklasičtějšími barvami dělat skoro zázraky. Desigual nejsou jenom energizující a netradiční barvy.

Video z přehlídky Desigual

Nelze ovšem říct, že by si milovníci barev nepřišli na své. S přibývajícími minutami na molo začali přicházet modelky a modelové v pro Desigual typičtějších barvách. Ve spojení barevných motivů s černo-bílou elegancí nám Desigual představuje svou tak trochu novou tvář.

Kromě šedé, černé a bílé jsme mohli vidět spoustu kousků v sytě červených odstínech s jarně zelenou, svěže modrou barvou či pastelově žlutou a růžovou. Trend pastelových barev v 2014 zasáhl i aktuální kolekce Desigual.

Mnoho barevných doplňků v čele s šátky, kabelkami, taškami i s množstvím šperků tvoří velmi povedené celky, které určitě i op zbytek letošního roku budou slavit velký úspěch nejen u žen, ale i u mužů, na které se v kolekci SS14 opravdu nezapomínalo.

Koncepce této přehlídky zaujala i psa jménem Felix. Pohlíží na ní trošku podezíravě, ale jeho šátek prozrazuje, že i jemu se velmi líbí.

Prodej kolekce Desigual SS 14 je již v plném proudu jak na oficiálním webu Desigual.com, tak na oficiálním čekém prodejci DifferentFashion.cz.

2 komentáře: „Desigual New York Fashion week přehlídka – SS14

  • Tahle značka to umí s barvami. Myslím, že je to opravdu skvělá značka a jejich kousky bychom měli více vídat na českých ulicích. Koukněte do online katalogu, pokud se chcete inspirovat doplňky i oblečením.

    Reagovat
  • Tahle značka to umí s barvami. Myslím, že je to opravdu skvělá značka a jejich kousky bychom měli více vídat na českých ulicích. Koukněte do online katalogu, pokud se chcete inspirovat doplňky i oblečením desigual.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..