Svátek svatého Valentýna máme sice už za sebou (14. únor si užijeme až příští rok – 2015), ale přesto vás chceme pravidelně informovat o zajímavých projektech, které jsou nepopiratelně spojeny s láskou.

Vyznání lásky partnerovi

Láskou a vztahy jsou prodchnuty mnohé stránky, ale našli jsme nejspíše tu nejlepší. Je jí vyznanie-lasky.com. Kromě klasických motivů srdce obsahují stránky něco, co jsme na internetu ještě nenašli.

Chcete své lásce (i té, která o vašich citech ještě nic neví) udělat romantické překvapení? Vyznejte lásku partnerovi například pomocí zamilované webovky. Její obsah si vytvoříte dle svého a bude dlouhodobou připomínkou vaší lásky.

Nebo chcete na své city upozornit svou milou (či milého) pomocí nepřehlédnutelného vyznání lásky? Zkuste tzv. billboard lásky. Jednoduše si pronajmete reklamní plochu blízko místa, kudy váš budoucí protějšek prochází (nebo zde dokonce bydlí) a pomocí billboardové reklamy jí vyznáte svou lásku. Na takovou chvíli pravděpodobně nikdy nezapomene.

Žádost o ruku, která se neodmítá

Poradíme vám, jak požádat o ruku – je to velice smělý plán, ale pomohli už mnoha párům v jejich „klíčovém momentu“. Klíčová je zde příprava, se kterou vám mohou pomoci. Nenechte svou budoucí partnerku či partnera na pochybách, že ji/ho milujete.

Připravte romantický let balónem, vrtulníkem, případně uspořádejte nezapomenutelnou večeři 85 metrů nad Dunajem. Nápadů v zásobě mají spousty a jistě najdou originální i pro váš pár. Nezapomeňte se ozvat… Lásce přeci nesmíme házet klacky pod nohy, ale musíme jí vždy pomáhat. Originální žádost o ruku je právě důležitou pomocí.

Citáty o lásce

Na žádost o ruku můžete svůj milý protějšek připravit pomalu a nenápadně – například pomocí citátů o lásce, které jí budete posílat na telefon, sociální síť, nebo ještě lépe osvědčeným (byť staromódním) klasickým dopisem. Nejkrásnější citáty o lásce najdete zde. Díky dnešnímu článku jistě víte, jak vyznat svou lásku a kde najít pomoc při žádosti o ruku…