Krása a zdraví

Ozdoby, které nebolí – mno jen trošičku…

Dnes si probereme téma, které na Girlie.cz nebylo ještě dostatečně zpracováno. Sama na něj nejsem odvážná, proto jsem si přizvala kamarádku, která tímhle světem žije. A nejspíše to i poznáte z jejího projevu. „Předávám slovo, Aničko můžete na to vletět“.

Piercing

Stačí jediné slovo (právě toto) a spoustu lidí odvrátí hlavu a začnou odcházet od naší debaty. Je zajímavé, že slovíčko piercing dokáže v lidech vyvolat takovou nevoli, že se s vámi přestanou vídat. Naštěstí takový lidé jsou už dávno pryč ode mě. Zůstali mi přátelé a blízcí, kteří moji lásku k piercingu přijmuli a třeba mě v ní i podporují.

Na piercingu – propíchnutí naší kůže a vložení do ní pěknou ozdobičku z oceli či silikonu nevidím nic zvláštního. A víte proč? Protože těchto pár hračiček mám. Ha, už další odchází. No nevadí, s vámi ostatními se ráda pobavím. C

Chcete vědět, kde je mám? Trochu více propíchané uši jsou už spíše takovým standardem. Nejspíše každá z nás má několik kamarádek, kterým nestačila jedna dírka na náušnice. Takže tímhle vás nejspíše ohromím.

Takže pokračujeme v jízdě. I takový nos s piercingem v podobě malé perličky mnohé odradí. No nevadí, pár vás tady ještě zbylo. Pokračujeme dál.

Piercing do jazyka

CO říkáte na takový piercing do jazyka? Implantace „pírsingu“ není sice nejpříjemnější a najde se spoustu odpůrců, ale přesto výsledek je skvělý. Hlavně kluci si ho chválí, škoda, že nikdy nepoznám, proč je to tak rajcuje a baví. Mno neva, nemůžu mít vše na světě.

Ještě vás tu pár zbylo a nadšeně posloucháte. Mám ještě jeden piercing – tedy spíše dva. Někteří tuhle část těla považují za intimní (mezi ně patřím i já), ale stejně jsem si ho nechala udělat. Kteří z vás už tuší, kam svým vyprávěním mířím? Ano trefa do černého od té sličné černovlásky s okovanými botkami.

V bradavkám mám ještě dva piercingy – u mě ale nešlo o čistě dekorativní účel – měla jsem vpáčené bradavky (mnohé nejspíše ví, o co se jedná) a piercing mi je prostě navrátil do správné podoby. Konec hlášení a končím. Ptáte se, kde jsem si vybírala své milované kousky, které zdobí mé tělo? Na e-shopu Piercingmania.cz – doporučuji ho:) Konec. Díky Girlie za možnost se vyřádit…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..