Venku začíná být opravdu krásně, ale zatím to není stále horké léto, které bychom si mohli plnými doušky užívat. Tak co si ten den trochu rozzářit? Třeba zářivým outfitem. Ale v jaké barvě? Zkuste se inspirovat trendy pro jaro 2014, které jsem rozepsala v jednom z minulých článků. A hlavní inspirací bude moje nálada – růžová nálada.

Mnoho z vás se možná chytá za hlavu – té Girlie asi šiblo a bude jako Paris Hilton s jejím růžovým Rolls Roycem a pidi mini pudlíčkem (či čivavou – netuším jakého zlořáda vlastně má v kabelce). Ale nebojte i růžová se dá nosit decentně, elegantně a nebudete i přes růžovou na všech kouscích outfitu vypadat jak příšera z časáku.

Pro dnešek jsem se inspirovala od specialistky na růžové oblečení – blogerky Pinki, která má i vlastní e-shop s čistě růžovým oblečením. Prostě růžová kam se podíváte – Má zde třeba růžové společenské šaty – kdo by tušil, že i růžová se dá nosit na plesy (ne tedy zrovna na černo-bílý) i na další společenské akce.

Vždy záleží na vašem umu všechny kousky outfitu sladit do nositelného celku. A samozřejmostí je sebevědomí – můžete jít ven klidně v klaunovském obleku, ale když budete sebevědomá, bude to jedno – ostatní vám budou ukradení. U Pinky bych si vybrala třeba pěkný růžový svetr (fotku najdete v okolí tohoto článku).

Je lehce ležérní s výraznějším výstřihem – takže spíše pro slečny s naditějším hrudníkem – pro nulky zde bohužel nic nemám, ale vynahrazuji vám to v jiných článcích, však se podívejte po tipech na outfity, které jsem popisovala v minulém červenci.

Jakým doplňkem bych mohla asi doplnit růžový outfit? Hmmm, že bych vzala křiklavě žlutou kabelku ve tvaru kanárka? Nebo blankytně modré botičky. Ale houby – k růžové si vezmu to jediné možné – růžovou kabelku. A tím mé dnešní tipy a rady na růžové módní kousky končí – přeji hodně odvahy (i štěstí) při kombinování jednotlivých kousků…