Hlavní stránka » Móda a Společnost

Růžová, růžová – jen ta to může být…

10 března 2014 Žádný komentář

Venku začíná být opravdu krásně, ale zatím to není stále horké léto, které bychom si mohli plnými doušky užívat. Tak co si ten den trochu rozzářit? Třeba zářivým outfitem. Ale v jaké barvě? Zkuste se inspirovat trendy pro jaro 2014, které jsem rozepsala v jednom z minulých článků. A hlavní inspirací bude moje nálada – růžová nálada.

Mnoho z vás se možná chytá za hlavu – té Girlie asi šiblo a bude jako Paris Hilton s jejím růžovým Rolls Roycem a pidi mini pudlíčkem (či čivavou – netuším jakého zlořáda vlastně má v kabelce). Ale nebojte i růžová se dá nosit decentně, elegantně a nebudete i přes růžovou na všech kouscích outfitu vypadat jak příšera z časáku.

Pro dnešek jsem se inspirovala od specialistky na růžové oblečení – blogerky Pinki, která má i vlastní e-shop s čistě růžovým oblečením. Prostě růžová kam se podíváte – Má zde třeba růžové společenské šaty – kdo by tušil, že i růžová se dá nosit na plesy (ne tedy zrovna na černo-bílý) i na další společenské akce.

Vždy záleží na vašem umu všechny kousky outfitu sladit do nositelného celku. A samozřejmostí je sebevědomí – můžete jít ven klidně v klaunovském obleku, ale když budete sebevědomá, bude to jedno – ostatní vám budou ukradení. U Pinky bych si vybrala třeba pěkný růžový svetr (fotku najdete v okolí tohoto článku).

Je lehce ležérní s výraznějším výstřihem – takže spíše pro slečny s naditějším hrudníkem – pro nulky zde bohužel nic nemám, ale vynahrazuji vám to v jiných článcích, však se podívejte po tipech na outfity, které jsem popisovala v minulém červenci.

Jakým doplňkem bych mohla asi doplnit růžový outfit? Hmmm, že bych vzala křiklavě žlutou kabelku ve tvaru kanárka? Nebo blankytně modré botičky. Ale houby – k růžové si vezmu to jediné možné – růžovou kabelku. A tím mé dnešní tipy a rady na růžové módní kousky končí – přeji hodně odvahy (i štěstí) při kombinování jednotlivých kousků…

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.