Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Nesmíte nikdy přestat pečovat o své vlasy…

26 března 2015 Žádný komentář

Pořádné péči o své vlásky bychom se měly věnovat snad všechny. Kdo by se chtěl každý den potýkat se zničenými vlasy, které nemají žádnou energii a jsou bez objemu? Stejně jako o zbytek těla musíme i o účes dennodenně pečovat.

Jak pečovat o své vlasy?

A pokud možno na profesionální úrovni. A překvapivě ji zvládnete i vy doma. Ale neměly byste na sobě šetřit – pro pořádnou péči potřebujete i ty správné nástroje. Kadeřnické potřeby už delší dobu nakupuji od e-shopu Moderni-vlasy.cz. Zatím od nich mám:

  • Tangle Dessata – jemný rozčesávač vlasů,
  • Olivia Garden – fingerbrush kartáč,
  • DNA evolution – solidně šikovný fén,
  • Kadeřnický kufr – na všechny možné i nemožné pomůcky.

Tím to samozřejmě nekončí…

A k tomu samozřejmě potřebujete i dobrou vlasovou kosmetiku. Osobně vsázím na řadu Kléral System Black Out – lak, tužidlo, objem vlasů, fixovací pasta… Snad vše, co potřebujete pro své divoké i jemné účesy. A od jedné prověřené značky.

Barev není nikdy dost – změn také ne

Změna je dobrá – kdo ještě nezměnil barvu svých vlásků, jakoby nebyl pořádnou ženou. Hledáme stále svou ideální barvu. Tu, která k nám nejlépe sedí. Podtrhuje vhodně naši osobnost. Ladí nám k outfitu. Jsem přirozeně oříšková hnědovláska, ale vždy lascivně pokukuji po zrzkách. Krásné odlesky v jejich vlasech mi vždy dokázaly učarovat.

Když vezmu barvy na vlasy, nejlepší zkušenosti jsem měla buď s přírodní bio hennou, nebo profesionálními přípravky, které mají spíše v kadeřnictví, než v běžné drogerii. Krásně drží a nemám na ně alergické reakce. U tmavších vlasů potřebujete ale často zesvětlit základ tak, abyste při barvení dosáhli perfektního odstínu. To dělám já, když zrovna chci „zrz“.

A co vy?

Jak vy pečujete o své vlásky? Jak často děláte změny ve svém účesu? Napište mi své zkušenosti, ať se něco přiučím – vaše Girlie.

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.