Proč v sobě neprobudit něco nemravného? Provokujícího? Prostě sexy? Snad každá to v sobě má. Chceme provokovat, škádlit a dostávat kluky do kolen. A proč ne, když to bude z našeho vzhledu? Chceme být chtěné a sváděné. A přesně s tím vám mohou pomoci erotické kostýmky.

Sexy oblečení má každá z nás v šatníku pár kousků – ale nikdy jich není dost. Jen si vezměte, co máte na výběr… Komplety, podvazkové pásy, punčošky, škrabošky, podpatky, korzety, tanga a nakonec i erotické kostýmky (třeba sestřičky, letušky, školačky… pánové je milují a já vlastně taky).

Hry na postavy – lákavé hrátky…

Můžete si zahrát na nezbednou školačku s lízátkem a culíčky. Nebo vyšetřující (pečující) nemocniční sestřičku. Tím toho „svého“ rozhodně dostanete. Pak vám bude klidně týden umývat nádobí, když ho svedete v takovém prádelku.

Máte to ode mě vyzkoušené – minulý týden jsem doma nemusla na nic šáhnout a přesto tam bylo krásně uklizeno. A to jsem nemusela mít ani obojek a bičík… Ale to je spíše z jiného příběhu ;) O tom zas jindy.

Sexy prádlo a oblečení prostě patří do našeho šatníku. Chtěli byste nějakou inspiraci? Posledně jsem nakupovala v e-shopu Sexyface.cz – zaměřují se nejenom na erotické prádlo „na doma“, ale i pro svatby či erotické priváty… Takže na kvalitě se tady rozhodně nešetří.

Co jsem si já koupila?

Vybrala jsem si kostýmek drsné policistky od značky Obsessive – 6dílný set, s pěknou policejní čepkou, odznakem a pěknými lackovými (vinylovými) lesklými prvky na rukávech. Ty si zamiloval můj přítel, které prahne po latexovém prádelku.

A tohle je můj kompromis. A věřte, že pěkně poslouchal, protože věděl, že „jel“ se svým sporťákem víc, než je dovolená rychlost… A nechtěl to schytat obuškem, zatímco by byl spoutaný policejními pouty.

Co se mi na Sexyface.cz líbí?

Neprodávají jen prádlo jako ostatní, ale mohou pro vás nechat upravit prádelko na míru. Úpravy oděvů na postavu ocení ty, které nemají přímo konfekční velikosti, ale přesto by chtěly vypadat sexy.

CO vy, moje čtenářky, a erotické kostýmky? Sexuální scénáře na postavy/povolání? Co si ve svém soukromí užíváte vy? Pochlubte se anonymně do našich komentářů :)