Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Jak správně vytrhávat obočí?

26 března 2015 Žádný komentář

dívčí pleťNelíbí se vám vaše obočí? Upravte ho do hezčího tvaru. Obočí si vytrhává mnoho dívek i žen. Jak ho ale vytrhat tak, aby to vypadalo dobře? Poradíme vám.

Vytrhejte si obočí dokonale

Důležité je, aby po úpravě oči vypadaly přirozeně. Dnes už nejsou v módě uzoučké linie, spíše se dbá na to, aby vzhled obočí byl přírodní.

K vytrhávání obočí přistupujte po koupeli. Chloupky půjdou odstranit snadněji a bude to méně bolestivé. Teplá voda a pára totiž rozšiřují póry. Mezi obočími nenechávejte velký prostor. Bude-li rozestup příliš velký, bude váš nos vypadat větší. K tvarování přistupujete zespoda. Začnete-li seshora, nedosáhnete tak přirozeného vzhledu.

A jak správně obočí vytrhávat? Vytrhávejte chloupky ve směru jejich růstu. Trhejte je rychle a rázně. Podaří se vám tak vytrhnout je i s kořínky a nedojde k jejich zlomení. Doporučuje se také trhat chloupky střídavě z obou stran, lépe se vám podaří dodržet asymetrii.

Ideální délku obočí zjistíte, když přiložíte pinzetu ke straně vašeho nosu a tužku nebo cokoliv jiného k vnějšímu koutku oka. Přesahující chloupky musí pryč. Šířka závisí na tvaru, který chcete dosáhnout a na šířce vnitřní strany obočí.

Dejte si pozor, abyste obočí neprotrhaly příliš výrazně. Taková úprava nevypadá dobře. K úpravě obočí se někdy používá také vosk. Vždy ho aplikujte ve směru růstu chloupků.

[ad#krasa]

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.