Po přečtení titulku si nejspíše ťukáte na hlavu. A o to více, když vidíte, že se vzhledem jedná o křídy, které jsme jako malé používaly na kreslení po zemi. Jak bychom si tím mohli asi barvit vlasy, si říkáte…

Pojďme se na to podívat. Křídování vlasů je jeden z nejnovějších trendů, který zasáhl svět v posledních měsících. Díky jednoduché a rychlé aplikaci křídy je možné změnit barvu vlasů. Nanesená křída vydrží 1-2 umytí. To nezní špatně že?

Dalším plusem je to, že neničí vlasy jako chemické přípravky a díky krátkodobé výdrži jsou křídy ideální pro bláznivé párties s kamarádkami. Každá můžete mít jinou barvu (v balení jich je 12) a můžete řádit jak za mlada. Na takovou noc jen tak nezapomenete.

Ještě jedno pozitivum křídy na vlasy mají – můžete si s nimi i kreslit! Nevyužijeme to nejspíše všechny, ale pokud máte doma už malé caparty, tak je to ideální „zabití dvou much jednou ranou“.

Jaké barvy jsou v 1 balení? Není se čeho bát – vybere si nejspíše každá – počínaje bílou, pokračujíc přes žlutou, růžovou a zelenou a konče černou najdete všechny podstatné barvičky. Mám pro vás TIP: sjednoťte barvu vlasů se svým večerním outfitem, aby celek pěkně ladil. Uvidíte tu změnu, jak si vás ostatní budou najednou o to více všímat.

Jak se vlastně křídy na vlasy používají? Stačí navlhčit vlasy, aby barva dobře držela a přetřít je pomocí kříd. Toť vše. Žádné balení hlavy do alobalu se nekoná jako u běžného barvení u kadeřnice.

Zaujaly vás barevné křídy, které na jeden/dva večery nahradí barvení vlasů? Ptáte se, kde je seženete? Zkuste e-shop Poštovnézdarma.cz. Jak už název napovídá, tak obchod nabízí více pozitivních věcí, než jen jeden skvělý produkt.