Konečně tu máme slunné letní počasí, tak pojďme vyrazit ven. Je horko, tak co bychom skrývaly naše vnady. Jen ať je pěkně vidět, že jsme udělané ženské a nestydíme se za své tělo. Konečně můžeme nosit fešná trika a všichni je uvidí. Nemusíme je skrývat pod teplé bundy, které jsme maximálně využívali v posledních měsících. Konečně se do ČR dostalo teplé počasí.U triček jsem si oblíbila 100% obsah bavlny – skvěle odvádí pot, není v ní teplo a výborně vypadá. Škoda, že nemá takovou výdrž jako některé typy syntetiky. I přesto ji raději volím – nejlépe například 100% BIO bavlnu, při jejíž výrobě nebyly používány chemické čističe a nebylo spotřebováváno nadměrné množství vody.

Dámská trika si zaslouží pořádnou péči. Když už si koupíte nějaké pěkné triko, které ladí k novému outfitu, musíte o něj pečovat. Nenechávejte ho večer zmačkané v koutě. Jen ho pěkně složte a nechte odpočinout.

Pokud chcete vybírat pěkná trika i pro svého miláčka, nejdříve si zjistěte jeho správnou velikost. Dávejte pozor na to, že některé značky trik mají rozdílné číslování (ač by mělo být zaměnitelné). Proto se podívejte na více kousků v jeho šatníku a zkuste najít co nejvíce „zástupců“ od jedné velikosti. Právě tuhle velikost pak hledejte při kupování nových trik.

Pokud přítel je neustále na bruslích, kole, hokejbalu či jiných sportech, tak zvolte tzv. funkční materiály. Skvěle odvádí pot, v zimě chladí a v létě hřejí a jsou lehké a tenké. Umožňují díky tomu tzv. vrstvení – při větším teple můžete sundávat jednotlivé vrstvy a tím ji regulovat.

Pokud nechcete vybírat pouze pánská trika, zkuste najít tzv. unisex kousky. Mají unifikovaný styl, který sedne každému – jak vám, tak partnerovi. Ideálním kouskem právě pro unisex oblečení jsou polotrika.

Při výběru oblečení pro děti vždy zohledněte to, že dítka neustále rostou. Je nutné proto vybírat obezřetně a co nejméně do budoucna. Dětské oblečení naštěstí můžete v momentu, kdy z něj dítě vyroste, prodat dále jiným maminkám, kterým můžete výrazně snížit výdaje.