Ne vždy je jednoduché žít se svým tělem, když není pro nás dostatečně krásné. Neustále se musíme poměřovat s ostatními (kamarádkami, přáteli, celebritami) a vždy prohráváme. Mnohdy jen ve své hlavě, protože jinak jsme krásné ženy, leč s menším sebevědomím. Když už se s naším problémem nedokážeme samy vyrovnat, je na místě vyhledat pomoc.

Já jsem například dříve řešila problém s mými rty. Nepřišly mi nijak zvlášť sexy, byly maličké, téměř neznatelné a už od malička si ze mě všichni dělali srandu, že žádné vlastně nemám. A tyto posměšky se táhly se mnou až do dospělosti. Jenže v tomto životním období už můžete bojovat s ledasčím.

Například i s tím, že vám matička příroda nenadělila nádherné tělo. Nebo například jen část. Já například moc nechápu silikonové implantáty pro ňadra, ale když bych vztáhla svoji nespokojenost se svými rty na tělo některé ženy, která podobně smýšlí například o svých ňadrech, už to smysl dává.

Zvětšení rtů jako cesta k sebezalíbení

Posílená tímto zjištěním jsem začala hledat možnosti, jak mít přitažlivé rty. A ani mi to netrvalo dlouho, než jsem přišla na metodu zvětšení rtů.

Nabízí jí mnohé české kliniky, ale například je najdete u našich „slovenských bratia“ – zde je nabízí klinika cosmed.sk. Právě u nich jsem byla na zákroku, protože dost měsíců v roce pobývám na Slovensku.

Zvětšení rtů se dělá pomocí hyaluronových výplní, které se injekčně vpraví do rtů. Je zajímavé, že nejde o výrazně invazivní techniku jako například u ňader. A hlavně (to je pro mnohé výhoda) nejde o trvalé zvětšení. Životnost tohoto zákroku bývá 1 rok, mnohdy i déle – záleží na metabolismu a vašem těle jak začne zpracovávat novou výplň v rtech.

Odměna od partnera

Přítel si pro mě připravil odměnu za to, že jsem se odvážila jít na takový zákrok. Už delší dobu jsem pokukovala po hodinkách návrháře Michaela Korse. A právě ty jsem dostala od svého „miláčika“. Vyberte si z nabídky, odkud se nechal inspirovat i ten můj.

Chcete pomoci své partnerce? Tak obdarujte svou ženu nějakým dárečkem. Třeba má problém se svým tělem a potřebuje dodat odvahu do změny. Nebo jí chybí vaše něha a dárečky. Vždy se něco najde.