Hlavní stránka » Móda a Společnost

Svěží letní tipy i pro tebe!

20 května 2014 Žádný komentář

Dnes pro vás mám hned několik užitečných tipů, jak oživit váš letní outfit. Za oknem už pořádně pálí silné slunko, takže není na co čekat a pojďme do víru nových motivů.

Trocha vtipu nikdy nezaškodí

Vážně je potřeba se neustále mračit, být negativní a na všechny působit jako emocionální upír? Jistě ne – dejte ostatním radost, úsměv. A k tomu vám může pomoci například tričko s vtipným motivem. Za nás vede v našem žebříčku nejvtipnějších triček pro slečny pandí jóga.

Můžete si ji prohlédnout ve fotkách v tomto článku. Pandy potřebují stejně jako lidé se pořádně protáhnout. Tak proč si po ránu nedát pár cviků a rozproudit tělo? Ostatní vás za vtipné pandičky budou milovat. Takže už nebudete mít obličej jako „smutná panda“. Vtipné tričko s pandami (i jiné motivy) si objednejte zde.

Kohouti nepatří jen do ohrádky

Dalším dnešním tipem pro oživení vašeho života může být i elegantní doplněk – například v podobě kabelky přes rameno. Zkuste třeba nadčasový „kohoutí dráp“ v černo-bílé kombinaci, která je už druhým rokem TOP kombinací v módních trendech (i pro jaro-léto 2014 je oblíbená).

Při výběru vhodného doplňku se samozřejmě nemusíte omezit jen na módní kombinace barev (letos je to kontrastní černá s bílou, dále ledové pastely a také oranžová), ale věnujte pozornost i zbytku outfitu. Nebo se můžete zachovat jako každá z nás a… No když si koupím tuhle kabelku, tak k ní nic nemám. Ale tak si k ní koupím ještě sukni, top a botičky, aby to skvěle ladilo.

Kabelku pro dnešní tipy jsem vybírala z e-shopu Crossbody.sk, který si zakládá na pestrosti nabídky – každé období (sezónu) vyrazí nákupčí do všech světových stran, aby našli nové kousky, které jsou neokoukané, inovativní a svěží. A nebo například retro nadčasové – jako náš kohoutí dráp…

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.