Dnes pro vás mám hned několik užitečných tipů, jak oživit váš letní outfit. Za oknem už pořádně pálí silné slunko, takže není na co čekat a pojďme do víru nových motivů.

Trocha vtipu nikdy nezaškodí

Vážně je potřeba se neustále mračit, být negativní a na všechny působit jako emocionální upír? Jistě ne – dejte ostatním radost, úsměv. A k tomu vám může pomoci například tričko s vtipným motivem. Za nás vede v našem žebříčku nejvtipnějších triček pro slečny pandí jóga.

Můžete si ji prohlédnout ve fotkách v tomto článku. Pandy potřebují stejně jako lidé se pořádně protáhnout. Tak proč si po ránu nedát pár cviků a rozproudit tělo? Ostatní vás za vtipné pandičky budou milovat. Takže už nebudete mít obličej jako „smutná panda“. Vtipné tričko s pandami (i jiné motivy) si objednejte zde.

Kohouti nepatří jen do ohrádky

Dalším dnešním tipem pro oživení vašeho života může být i elegantní doplněk – například v podobě kabelky přes rameno. Zkuste třeba nadčasový „kohoutí dráp“ v černo-bílé kombinaci, která je už druhým rokem TOP kombinací v módních trendech (i pro jaro-léto 2014 je oblíbená).

Při výběru vhodného doplňku se samozřejmě nemusíte omezit jen na módní kombinace barev (letos je to kontrastní černá s bílou, dále ledové pastely a také oranžová), ale věnujte pozornost i zbytku outfitu. Nebo se můžete zachovat jako každá z nás a… No když si koupím tuhle kabelku, tak k ní nic nemám. Ale tak si k ní koupím ještě sukni, top a botičky, aby to skvěle ladilo.

Kabelku pro dnešní tipy jsem vybírala z e-shopu Crossbody.sk, který si zakládá na pestrosti nabídky – každé období (sezónu) vyrazí nákupčí do všech světových stran, aby našli nové kousky, které jsou neokoukané, inovativní a svěží. A nebo například retro nadčasové – jako náš kohoutí dráp…