Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Na párty ideální parťačka – CLIP-IN

18 května 2014 Žádný komentář

Ne vždy nám Matka příroda nadělila krásné, dlouhé a zdravě vyživené vlásky, kterými bychom se mohly chlubit. Nebo se na našich vlasech projevil životní styl, který spíše flákáme, než pěstujeme. Jenže jak z toho? Jak zlepšit vzhled svých vlásků, aby byly živější a mohli jsme jimi dělat krásu po celém svém městě? Slyšely jste už o clip-in vlasech?

Moderní účes, se kterým bychom zazářily na každé akci, se dá opravdu vykouzlit během pár chvil. Ale občas si potřebujeme trochu pomoci. Třeba právě clip-in (připínacími) vlásky.

Toužíte mít krásné a husté vlasy? Není se čemu divit, že je závidíme svým kamarádkám, které o ně pečlivě pečují. Vy sice také, ale husté a silné vlasy jsou z části ovlivněné vaší genetikou. Takže ne vždy jich můžete lehce dosáhnout. A co trochu podvést přírodu a pomoci si?

Clip-in vlasy v novém

Zkusme například clip-in vlasy. Je to jednoduché – vyberete si vhodný odstín, hustotu, délku a případné „kudrlinky či rovné vlásky“ a můžete mít během pár chvil po nasazení nový účes. Takový, který vám budou všechny závidět. Široký výběr připínacích vlasů můžete najít zde.

S těmito vlásky si můžete vybrat, jestli chcete kratší střih či delší. Chcete být oslnivá zrzka, která okouzlí každého muže? Nebo slušnější blondýnka (ta, která má krásná ňadra – třeba se silikonovými implantáty) na které však ostatní nechají oči?

Nebo tajemná brunetka, která má svá tajemství a jen tak někomu je neprozradí? Je to jen na vás – změna může být už za chvíli. Stačí si vybrat přirozenou barvu, která vám skvěle sedne – nejenom k obličeji a povaze, ale například i k outfitu.

Zajímavou alternativou mohou být funky prameny, kterými si oživíte vzhled vlásků například na párty či jinou akci – je libo fialová, zelená či růžová? Není problém! Párty může začít!

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.