Krása a zdraví

Hubnutí s menší kávovou pomocí…

Hubnout jde i zelenou cestou...

Hubnutí není vždy o ničení svého těla v posilce. Ani o ranním joggingu. Změna na těle musí jít vždy zevnitř. Jinak totiž jen posilujete své svaly (což je sice taky pozitivní), ale v hubnutí a detoxu tělu vám to moc nepomůže.

Zelená káva

Jak tedy začít zdravě hubnout a pomoci svému zdraví nakopnout „motor“? Jak můžeme tělu pomoci? Krátkodobě se nakopneme kávou. Jenže ta není moc přínosná pro naše tělo. Její pražení a zalití vařící vodou jí moc energie nedodá. Dá se tedy káva využít lépe? Ano dá! Říká se jí green coffee neboli zelená káva.

V čem se liší od klasického „turka“, který si dává většina našeho obézního národa? Tato se sice také polyká, ale rozhodně ne zalitá horkou vodou. Zelená káva je k dostání v podobě tobolek/tabletek, které se dle vhodného dávkování denně polykají. Obsahují extrakt z ještě neupražené kávy, který obsahuje velké množství látek, (tepelnou úpravou by se nenávratně zničily).

Dávkování zelené kávy

Dávkování je potřeba upravit dle vaší tělesné konstituce i zdravotního stavu. U výrobku je doporučeno 2x denně zapít 1 tabletu dostatečným množstvím. U jiných výrobků je dávkování odlišné, protože jednotlivé tablety obsahují minimum účinných CGA látek, které pozitivně ovlivňují metabolismus a spalování tuků. Podobně příznivé látky obsahuje například zelený ječmen BIO, ten se však používá k detoxu (neboli očistě těla).

Proč zelená káva funguje?

Proč je zelená káva tak oblíbená pro hubnutí? Obsahuje velké množství chlorogenových kyselin (přirozených polyfenolů) a také antioxidantů. Společně jsou skvělým bojovníkem proti uloženým zásobám tuku.

Jak zhubnout s pomocí kávy

Chcete i vy změnit na svém těle nevzhledné faldíky? Zbavit se přebytečného tuku jako naše redaktorka Míša (působí jak na Girlie.cz, tak na Podzima.cz)? Využijte tohoto slevového kuponu (kód je: alcalp) a snižte cenu vybrané zelené kávy od HlavněZdravě.cz o 100 Kč. Lepší nabídku nejspíše už nedostanete, tak šup do objednávání:) A aktuálně máte i poštovné zdarma…

2 komentáře: „Hubnutí s menší kávovou pomocí…

  • Dobrý den, Váš článek mě zaujal z důvodu rozporuplných informacích, které jsem našla například v článku na který vám dávám odkaz. Možná by nebylo špatné informace lépe vysvětlit či více doplnit.

    Reagovat
    • Hezký den, děkujeme za váš příspěvek do diskuze.

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..