Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Gelové nehty aneb závazek na celý život

9 srpna 2011 7 komentářů

1171223_blue_flowerGelové nehty jsou krásné, upravené, divoké, ale často taky velice drahé, nehledě na to, že jsou i zdraví nehtů škodlivé. Podle průzkumu, který se prováděl mezi muži ve věku 17 až 50 let, by měla být žena přirozená.

Jemné upravené nehty, se světlými odstíny barev nebo francouzská manikúra, jsou podle nezávislého výzkumu nejpřitažlivější.Tak je to i s líčením. Žena, dívka, která se jemně líčí, zaujme muže více než přemalované kreatury. Jsou také vidět pravé kontury obličeje a rysy.

Jestliže si jednou s gelovými nehty něco začnete, budete bolestivě přestávat. Rozhodnutí o gelových nehtech zvažte. Mohu čerpat z vlastních zkušeností, jestliže Vám povím, že to opravdu sakra bolí. Nehty pod těmi gelovými nemohou dýchat, a když je sundáte, tak každý náraz je intenzivní, štěpí se, a trvá až 12 měsíců, než začnou růst zdravější.

„Pravdy“ o tom, že pod gelovými nehty, rostou nové a zdravé, jsou opravdu nesmysly! Představte si to asi tak, že si na kousek kůže připevníte plastovou destičku, pod kterou vaši pokožka nebude moci dýchat, jak myslíte, že Vaše kůže dopadne?

Největší nesmysl je dělat si gelové nehty doma. Je to nezdravé a nehygienické. Kosmetické salóny nejsou nejlevnější , ale budete mít jistotu, že svou práci s Vašimi nehty dělá odborník. Je to spousta úprav, které si doma samy udělat nemůžete. Jako například potahování, broušení, zarovnávání.

Ruce jsou vizitkou, na kterou se muži dívají stejně jako na Váš celkový vzhled (ke kterému ruce-nehty patří), vlasy, vůně a oči. Dámy, nemusíte ze sebe dělat šelmy. Gelové nehty jsou jistě krásné, a když se pro ně rozhodnete, poraďte se s odborníkem. Je to závazek na celý život.

Pro ty co Vás toto neodradilo, bude pokračování „mini seriálu“ o gelových nehtech.

[ad#krasa]

Podobné články:

7 komentářů »

 • jana říká:

  gelove nechty su nezdrave, ked si ich ludia nevedia robit a casto ich striedaju. nie kazda zena ma pekne nechty, preto mozu byt tie gelove vkusnou nahradou a mozu dobre posobit i na psychiku. nic nie je cierno-biele.

 • Milinka říká:

  Ja jsem gelove nehty měla a zdravé mi rostou už po půl roce:) nejspíše to je případ od případy a podle toho kdo je dělá

 • Lenička říká:

  ahoj ja mam gelové nehty už tři roky a nikdy jsem s nimi neměla problémy takové jaké tu píšeš.Na dva měsíce jsem si je nechala sundat abych zjistila jak jsou na tom mé nehty krásně mi rostly nové a zdravé nehty.Tak jsem si je nechla dát znovu.Nehty mě vůbec nebolí a neděje se s nimi nic nepříjemného.Asi gelové nehty snáší každý jinak.Ale já jsem s nimi velmi spokojená.Jen s tím jak píšeš ,že by se neměli dělat doma s tím také souhlasím lepší je se svěřit do rukou odborníka , protože jsem viděla spousty fotek kde měli ženy uplně zničené a nateklé ruce jen kvůli své neopatrnosti.Ahoj….

 • Magdalena Hanzlíková říká:

  Ahoj, dělám gelové nehty od roku 1997. Nesouhlasím se slečnou (paní), protože nehty jsou tvořené z keratinu a NEDÝCHAJÍ. To je všeobecně rozšířený omyl. Naopak je lepší je stále něčím chránit před detergenty (odmašťovadly) – prostředky na mytí nádobí, prací prášky, chlór a podobně – protože ty způsobují největší škody. Takže gely nebo pravidelné lakování. POZOR-odlakovače nehtům opravdu škodí, laky ne. Ten kdo si bude odlakovávat nehty denně, ten si je opravdu zničí. Pod gely jsou nehty zeslabené broušením, ovšem to je individuální, některé „nehtařky“ jsou opravdu brutální. Gel nemá absolutně vliv na nehtový kořen, takže když je sundáte, vyrostou za 3-4 měsíce naprosto stejné jako před modeláží. Mějte se krásně Magda

 • jana říká:

  gelové nechty jsou nezdravé .Ale lepší jsou dyš si je nalakuješ normálně

 • Helen říká:

  co to je za nesmysl že nehty pod tím nedýchají?!!!! to psal zas nějaký odborník, twl.. pro příklad, pokud pokožka nedýchá tak co dělá pod náplastí? puchří! nehty nedělají nic, ptž není živý sám o sobě! nehet je rohovina a živé je lůžko a maso pod ním.. než takovýdle bláboly psát,tak je lepší se někde podívat a přečíst co a jak!
  jana: tak si je „dyš“ lakuj…

  bože…..

 • Livie říká:

  Tak tohle jsem o gelových nehtech netušila :O

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.