Móda a Společnost

Zpátky do školy

Tipy pro rodiče od eBay, bez čeho se děti letošní sezónu neobejdou

oblečení do školyPraha  1. 9. 2011 – Prázdniny a škola – to jsou dva zcela odlišné světy, které se s železnou pravidelností střídají. Volnost, zábava a léto se střídá s povinnostmi a chladnějšími dny. Spolu s prázdninami skončí spaní do dvanácti, dlouhé ponocování a spousta jiných, ryze prázdninových akcí. Začátkem září se nepříjemně ozývají upozornění na brzký návrat do studoven a všudypřítomné reklamy s tvářemi nadšených prvňáčků na nás vykukují snad ve všech obchodních domech. Není tedy divu, že začátek září je jedním z nejvíce stresových období, které rodiče a děti během roku společně zažívají. Na toto období je třeba se řádně připravit.

Se začátkem školního roku společnost eBay připravila několik tipů, které vám i vašim dětem ulehčí těžký přechod od prázdninového rytmu ke školnímu stereotypu.

  • Zkontrolujte stav školních pomůcek svých dětí a včas je doplňte.
  • Zkontrolujte a doplňte šatník  – děti budou vděčné za nové kousky, kterými se budou moci blýsknout před kamarády.
  • Nezapomeňte si s dětmi osvěžit alespoň část učiva. Sfoukněte tedy prach z učebnic a alespoň si je s dětmi prolistujte.
  • Obrňte se trpělivostí, začátek školy je vždy náročný pro všechny.

Společnost eBay poprosila stylistku Anit, která vede módní portál www.fashionbook.cz, aby se s námi podělila o trendy letošní nastávající školní sezóny:

1. S elektronickou čtečkou knih bude pro vás seznam povinné literatury příjemnou zábavou! Místo objemných bichlí si stačí přibalit tuhle vychytávku do kabelky/batohu a číst si můžete ve vaší oblíbené kavárně, na cestě MHD nebo kdekoliv, kde uznáte za vhodné.

http://viewitem.eim.ebay.cz/new-origial-noble-nook-color-lcd-screen-display/280722390611/item

2. Kdo říká, že penály jsou pro malé děti? Uchovávejte si své psací potřeby ve stylové krabičce-policejní stanici, kam se vejdou oblíbené zvýrazňovače i tužky.

http://viewitem.eim.ebay.cz/Dr-WhoTardis-Shaped-Pencil-CasePen-HolderNovelty/350481227784/item

3. Školní baťoh může vypadat všelijak…anebo to nemusí být vůbec baťoh! Messenger taška je pohodlná, všechno se do ní vejde a nezatěžuje záda tolik, jako když učebnice biologie a fyziky nosíte v kabelce.

http://viewitem.eim.ebay.cz/Designer-Ladies-Flower-Messenger-Saddle-School-Bag/110713922860/item

4. Přivítejte školní rok a své spolužáky úžasnými muffiny! Osladíte si hned začátek studijních povinností. Ozdobí  vám je krásné papírové kalíšky na muffiny.

http://viewitem.eim.ebay.cz/Mini-tartpetit-four-paper-casecupPINK-MUFFIN-DESIGN/130415476179/item

5. Abyste nikdy nepřišli pozdě na vyučování, objednejte si stylové zlaté digitálky, které slaví velký comeback!

http://viewitem.eim.ebay.cz/LA670WGA9-LADIES-CLASSIC-WATCH-Gold-LA670WGA-Casio-New/300591250870/item

O obchodním portálu eBay

eBay je s počtem více než 90 miliónů aktivních uživatelů z celého světa největším internetovým obchodním portálem na světě, kde téměř kdokoli může prodávat nebo nakupovat prakticky cokoli. Tržiště eBay vzniklo v roce 1995 a v současné době sdružuje různorodou a velmi aktivní komunitu kupujících a prodávajících, jakož i malých společností. Jejich společný vliv na obchodování na Internetu je ohromující: v roce 2009 byla celková hodnota zboží prodaného přes eBay 60 miliard USD, což představuje 2.000 USD každou vteřinu. Nejnovější informace o eBay, včetně posledních finančních výsledků, můžete získat v sekci News Room. Česká mutace serveru – www.ebay.cz – vznikla v roce 2010 a umožňuje nákup ze serveru v Německu, USA a Velké Británie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..