Krása a zdraví

Bezplatný e-book – 30 rad, jak si udržet štíhlou linii!

Zdraví a krása mělo své důležité postavení na Girlie.cz vždy silné postavení. Vlastně to byla první rubrika, kterou jsme tu vlastně měli. A budeme pokračovat v radách a tipech na to, jak vyzrát na zdraví a mít prospěšný životní styl.

Teď si povíme něco o vyvážené stravě, správném pitém režimu a dostatečném pohybu. Tato „triáda“ dohromady vám dá to, po čem touží všechny ženy – štíhlé postavě. Ale musíte opravdu dodržovat všechny části – nestačí jen sportovat a přitom jíst ve fastfoodech.

Stejně tak nestačí jíst zdravě, ale 12 hodin denně proležet na gauči u televize. Tímhle přístupem se nikam nedostanete. Potřebujete mít režim, který budete dodržovat.

Ti pro stravu: neřešte kalorické tabulky, množství cukrů a tuků – jezte cokoliv, kdykoliv, ale hlavně ať to je kvalitní. Vykašlete se na rychlovky, polotovary a vařte z co nejvíce základních a čerstvých surovin.

Sice si budete říkat, že „BIO“, „přírodní“ a „naturální“ a podobné výrobky jsou drahé, ale v konečném součtu vás vyjdou přibližně nastejno – například celozrnný chleba ze špaldové mouky je sice dražší než běžný bílý chléb, ale prokazatelně vás více zasytí a bude vám dodávat energii po delší dobu.

Pokud chcete více užitečných tipů, jak na správný životní sty, tak vám doporučuji novou stránku Greenlive.cz. V jednotlivých sekcích (Jak jíst, Kalorie, či Cvičení) najdete množství rad a návodů, jak zlepšit svůj tělesný stav a dostat se blíže k vytoužené postavě a čisté mysli.

Doporučuji užitečnou aplikaci z „grínlivu“ – Kalkulačku BMI. Vypočítat své BMI si můžete jednoduše a rychle v elektronické podobě.

Jako bezplatný BONUS všem svým čtenářkám nabízí web Greenlive.cz užitečný e-book 30 dobrých rad, jak si uchovat štíhlou linii. Stačí o něj zažádat on-line a dostanete tři desítky užitečných rad přímo na váš e-mail ve srozumitelné podobě.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..