Krása a zdravíVyzkoušené produkty

Jak na kvalitní kosmetiku – testujeme kosmetické přípravky!

Pokud jste byly pravidelnými čtenářkami naší sekce Vyzkoušené produkty z krásy a zdraví a mrzelo vás, že příliv nových kousků recenzí a testů ustal, tak vám zlepšíme náladu. Naše redaktorky připravují obsah pro nový web, který bude zaměřen výlučně na recenze kosmetiky (dekorativní, tělové a dalších typů).Nový web s testy kosmetiky najdete na Kosmeťanda.cz a přispívají do ní 3 naše redaktorky a jedna jejich kamarádka. Prozatím udržují poměrně rychlé tempo testování, protože začínají u kosmetiky, kterou dlouhodobě používají a jsou s nimi spokojené. Najdou se ale i negativnější recenze, které vám rozhodně ušetří peníze za nekvalitní koupi.

Vyloženě nadšené byly například ze zklidňujícího roll-onu značky Garnier PureActive určeného na pupínky akné. Další veskrze pozitivní recenzí byla tato (https://www.kosmetanda.cz/kosmetika/uhlazujici-emulze-na-vlasy-got2b-smooth-chic/ ) na uhlazující emulzi od Schwarzkopf  řady Got2b Smooth & Chic.

Jednotlivé recenze jsou doplněné o vlastní fotky redaktorek, takže dobře vidíte, jak produkt vypadá a jak se případně dávkuje či aplikuje. Časem by holky chtěli zapracovat na videích, které by mohly být hlavním tahákem.

Aktuálně je na webu 36 recenzí kosmetiky – počínaje přípravky na mladistvou pleť, přes antiperspiranty až po tělové krémy – takže zde najdete podstatnou šíři produktů, kterou třeba každodenně používáte.

Chcete dát holkám, které stojí za Kosmeťandou, tip na produkt, který by měli otestovat a zrecenzovat? Napište jim přes sekci Kontakt:) Budou rády na tipy na kvalitní (případně i na nekvalitní kousky), které mohou dál doporučit, nebo je „poslat do zapomnění“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..