Sex a vztahy

Vztah se starším mužem: Ano či ne?

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo mít partnerský vztah s výrazně starším mužem? S někým,kdo je finančně zajištěn, bouřlivá léta už má za sebou a věnuje vám veškerou svou? Pokud ano, pokračujte ve čtení protože v tomto článku se dozvíte všechna pro a proti chození se starším mužem.


Budeme si rozumět?

Otázka, která napadne nás všechny asi jako první. Budu si s někým, kdo je starší i o dekádu vůbec rozumět? Budeme si mít co říct? Odpověď není úplně jednoduchá, ale pravděpodobně ano.

Pokud si totiž hledáme staršího partnera, toužíme po jisté duševní nebo psychické vyspělosti a rovnováze, kterou nenacházíme v mužích/chlapcích stejného věku.

Dívky dospívají mnohem rychleji, dříve se „vybouří“ a touží po životní stabilitě a zázemí, které jí může starší muž poskytnout, jelikož už prošel většinou složitých životních stádií a může pomoci při jejich řešení.

Neunaví se hned při sexu?

Panuje obecná pověra, že s věkem klesá sexuální výkonnost a dopadá po pár letech až na nulu. To ve většině případů však není pravda. Muži se naopak uklidní a netouží už tolik po vlastním uspokojení, ale po splnění vašich sexuálních tužeb, nejsou takový sobci.

Navíc vydrží mnohem déle, „neudělají“ se během pár minut, protože jejich hormony nejsou tolik rozbouřené. Budou se věnovat vám, udělají co vám na očích uvidí-uvědomují si totiž, že už nejsou nejmladší a nebudou chtít o vás přijít. Poučili se z chyb minulosti.

Co společné aktivity?

Možná nebudete poslouchat stejný styl hudby, ale podpory se ve svých koníčcích jistě dočkáte. Co se sportu týče, většina mužů středního věku sport miluje. Nepožene vás do žádných nebezpečných adrenalinových zážitků, protože sám už po tom netouží. Naopak bude dbát na vaše bezpečí, spokojenost a pohodlí.

Co když chci mít děti?

To by mohl být problém. Většina starších mužů už děti má a po dalších netouží. Pokud vy však chcete staršího partnera pro trvalý vztah, je potřeba se s partnerem o důležitých otázkách jako je tato pobavit. Pokud děti nechce a vy toužíte po velké rodině, nemarněte s ním čas.

Co na to okolí?

Každému záleží na názoru okolí, ať si to přizná nebo ne. I vám mohou vadit štiplavé a soudící pohledy okolí. Lidé si jednoduše řeknou „je to zlatokopka“. Pokud však někoho milujete, vykašlete se na to, co si myslí druzí a jednoduše buďte šťastná!

Přejeme vám mnoho šťastných a úspěšných vztahů, ať už se starším nebo mladším partnerem!

RG