Móda a Společnost

Ty nejžádanější značky spodního prádla

Spodní prádlo tvoří základ šatníku, kromě toho pak tvoří i základ outfitu. Přesto, že není vidět, dost významně ovlivňuje konečný výsledek. Aniž bychom si to uvědomovaly dost významně působí na to, jak se cítíme. Snižuje, nebo zvyšuje naše sebevědomí a může dokonce i za to, jak se nám bude v daný den dařit. Je proto víc než důležité, aby spodní prádlo dobře vypadalo, bylo kvalitní a pohodlné.

Spodní prádlo, které je krásné, svůdné, kvalitně vyrobené i pohodlné pak patří k těm nejžádanějším. Na světovém trhu se spodním prádlem figuruje celá řádka takových značek, my vám přinášíme seznam toho nejlepšího, co aktuálně svět spodního prádla nabízí.

Belle et Bon Bon

Tato britská značka vytváří křehké něžné prádlo, které na první dojem vyvolává strach o každou jeho nitku. Není to však zapotřebí, protože prádlo této značky je skutečně té nejvyšší kvalitní. Oplývá precizním provedením. Jde o skutečné umění, jež je dotaženo do těch nejmenších detailů. Faktem však je, že musíte také počítat i s vysokou cenou. Možná i vyšší, než byste očekávaly.

Pleasure State

Australská značka sídlí v Sydney a právem náleží k těm nejlepším na světě. Jejich spodní prádlo je bezkonkurenční. Spodní prádlo Pleasure State je hravé i svůdné a ženu dělá fascinující a neodolatelnou.

Triumph

Německá značka špičkového prádla Triumph vznikla v roce 1886 a dnes sídlí ve Švýcarsku. Dodnes patří k těm nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším značkám spodního prádla nejen u nás, ale i ve světě. Prádlo této značky se vyznačuje tou nejvyšší kvalitou a užíváním těch nejnovějších technologií. Skvěle padnoucí prádlo proslavily modelky Naomi Campbell a Helena Christensen.

Victoria Secret

Nejslavnější značku spodního prádla založil Roy Raymond v roce 1977. Jmenuje se podle britské královny Viktorie. Dnes jde o ohromného giganta, který si zakládá na produkci kvalitního zboží, které prezentuje na těch nejkrásnějších modelkách v módním průmyslu.

Anita

Výrobce spodního prádla značky Anita se začala psát v Drážďanech v roce 1886. Za ta léta si dokázali vybudovat jméno a stala se stabilní značkou na trhu se spodním prádlem. Volbou této značky si můžete být jisti tou nejvyšší kvalitou.

Agent Provocateur

Agent Provocateur je legendární londýnskou značkou spodního prádla a po Victoria Secret je pravděpodobně druhou nejznámější značkou spodního prádla na světě.

Amoralle

Z hlavního města v Lotyšsku pochází značka Amoralle, která vznikla v roce 2008 a která vychází z ženského sebevědomí. Jejich spodní prádlo patří k tomu nejlepšímu, co svět prádla nabízí.

Felina

Felina na světovém trhu figuruje již po dobu 133 let. Za tu dobu si Felina vybudovala stabilní místo na trhu a právem náleží k tomu nejlepšímu, co momentálně máme. Prádlo se vyznačuje nejen hladkým povrchem, ale i svou zdobností. V nabídce má i velice kvalitní funkční spodní prádlo.

La Perla

La Perla byla založena na severu Itálie již v roce 1954. Jde o mistra výroby korzetů. A dodnes patří k tomu nejlepšímu, co svět spodního prádla může ženám nabídnout.

Obsessive

Značka Obsessive patří k těm nejžádanějším ve světě luxusního erotického spodního prádla.

Calvin Klein

Americká módní značka byla založena v roce 1968, přičemž své jméno získala po svém majiteli. Calvin Klein patří k těm nejžádanějším a nejoblíbenějším značkám na světě. Vedle značkového oblečení však lidé z celého světa vyhledávají především pro jejich spodní prádlo.

Emporio Armani

Celosvětově známý italský módní dům Armani byl založen v roce 1975. Jmenuje se po svém zakladateli. Značka není známá pouze jako výrobce spodního prádla, ve skutečnosti je to rovněž i vyhledávaný výrobce luxusních oděvů, šperků, módních doplňků, kosmetiky a obuvi. Emporio Armani pak představuje jednu ze značek tohoto módního domu.

Pakliže si potrpíte jen na to nejlepší a rády byste se podívaly po sortimentu některých z uvedených značek, doporučujeme navštívit zákazníky ověřený e-shop Luxusnipradlo.cz, který většinu zmíněných značek nabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..