Také si chcete “vypěstovat” pořádnou délku a nehty se vám místo toho lámou a třepí? Na to mít hezké nehty však nemusíte rezignovat. Nyní máte možnost vyhrát speciální remineralizační lak Sililevo.

Soutěž bude probíhat 10 dní, tedy od 29. 4. 2014 do 9. 5. 2014 (do půlnoci).

O co se hraje

Remineralizační a reparační lak Sililevo nehty hydratuje, zvyšuje jejich odolnost, pevnost a pružnost. Sililevo přichází se speciální technologií hydrolaku – obsažené látky vytvářejí na nehtu neviditelnou vrstvičku, která chrání nehtovou ploténku, udržuje nehet hydratovaný a chrání ho před nepříznivými vlivy prostředí. Účinnost přípravku Sililevo je také klinicky ověřena při poškození i obnově oslabených nehtů. A kdy ještě pomůže?

Regenerace okousaných nehtů

Častý nešvar – okusování nehtů – se netýká jenom dětí. I značná část dospělých dává nehtům pořádně zabrat. Co s tím? Aby vaše zkřehlé nehty nabraly sílu, snažte se doplnit vitamíny A, D, křemík, železo a vápník, které jsou pro nehty důležité. Ostříhejte nehty na krátko, aby nebylo co okusovat a ještě je pečlivě zapilujte. Pro hydrataci a obnovu narušené struktury můžete opět použít Sililevo.

První pomoc pro zničené nehty

Pokud se rozhodnete o návrat od gelových nehtů k nehtům přírodním, čeká vás změna, kdy si vaše nehty zaslouží speciální péči. Po odstranění gelových nehtů si jejich nositelky často stěžují na nehty, které jsou křehké jako papír a bez života. Sililevo vám může pomoci dostat nehty do formy i v tomto případě, kdy jim dodá pevnost a výživu.

Jako podkladový lak

Laky na nehty nemusí sloužit pouze jako okrasa, ale dokážou nehtům doplnit výživu a pečovat o ně. Obecně se doporučuje pod barevný lak používat lak podkladový, zpevňující nebo výživný, zamezíte tím zabarvení nehtů a ještě jim dopřejete výživu. Také pro tento účel se Sililevo hodí.

Jak vyhrát?

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 lak na nehty Sililevo
První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 lak na nehty Sililevo
První 1 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 lak na nehty Sililevo

Soutěžní otázka

Nemůžete se zbavit okusování nehtů? Rozloučila jste se s gelovými nehty? Lámou se vaše nehty? Nebo chcete jen udělat něco pro jejich zdraví a krásu? Zasoutěžte si o lak Sililevo. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku, která zní:

Která z obsažených látek laku Sililevo obsahuje křemík ve formě křemičité soli?

a) Hydroxypropylchitosan

b) Přeslička rolní

c) Metylsulfonylmetan

Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na http://1url.cz/wRlR. Odpověď posílejte přes soutěžní formulář. Tři z vás odměníme reparačním lakem Sililevo.

Vyhlášení soutěže

Vyhlášení soutěže zde proběhlo 10. května.

Soutěže o laky na nehty se zúčastnilo 1 674 účastnic – je to jeden z nejlepších výsledků na Girlie.cz.

Správná odpověď byla za b)

Výherkyněmi soutěže jsou:

Angelika Pospíšilová
Sylva Tobiášová
Pavla Barnišinová

Výherkyním gratulujeme a budeme je během dneška kontaktovat.

Nevyhrály jste? Nevadí – příště budete mít více štěstí – už brzy bude následovat nová soutěž – v letním ladění o 2 páry plavek dle vlastního výběru…

Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz