Jak udělat radost našemu partnerovi? CO mu dát dárkem ke svátku či narozeninám? Tenhle problém řeším snad každý rok. A je jedno jak mi opakuje, že „nechce žádný dárek, stačím mu já sama“. Neposlouchám ho nikdy.

A zatím vždy měl z mých dárků radost. Nehodlám na tom nic měnit. Dnes vám poradím můj letoštní tip na pěkný (a vcelku užitečný i zábavný – neotřelá kombinace) dárek.

Chlapi si své pánské trenky vybírají rádi sami. Tedy pokud jim je stále nekupujem maminka :D U toho mého to naštěstí nehrozí, ale moc mě do svého šatníku nepouští. Rád si vše vybírá sám. Naštěstí má skvělý vkus, takže mu nemám často co vyčítat. Ikdyž ono se občas něco najde, ať jsem trochu potvora:)

Jak pozlobit pár dárky pro muže?

Ale to nechme být. Zkrátka spodní prádlo je tabu a já do něj nemám co strkat nos. Jenže to bych nebyla já, abych se nechala odradit. Ráda ho zlobím a tímhle dárkem ho pozlobím dvojnásob. Nechtěl žádný dárek… A dostane ho – a to pěkné trenky s vtipným potiskem. Možná si říkáte, že je to střelené a hloupé.

Ale nebojte, nechci vám radit mu vyměnit celou sadu spodního prádla (trenek, boxerek, slipů či čehokoliv jiného co se dá považovat za prádlo) za rádoby vtipné trenky. Ale 2-3 je ve skříni může mít. A ten můj je bude milovat.

Jaké spodní prádlo jsem vybrala?

Vybrala jsem mu na Trenkoun.cz motiv Pusť mě ven… A jestli máte v prohlížeči povolené zobrazování obrázků, tak jistě víte jaké trenky myslím:)

Druhé jsem vybrala Vagitarian a nakonec i motiv Tree, ať udělám radost jeho bambulovi a samozřejmě i jehu EGU. To má každý muž, ať si říká co chce. A vždy miluje jeho polechtání, pohlazení či pochválení. A na velikosti opravdu záleží.

Líbí se vám moje vybrané trenky? Nebo jaký motivy byste svým partnerům vybraly vy? Napište mi do komentářů své tipy. Případně i na pěkné jiné dárky.