Máte unavené vlasy, které nevypadají skvěle? Jsou poničené, nedrží tvar a nejste s nimi spokojené? Dejte jim prvotřídní péči v podobě přípravku BraziKeratin Sleek Protector. Dnes si totiž o 3 kousky zahrajeme!

Soutěž probíhala 10 dní, tedy od 28. 9. 2014 do 8. 10. 2014 (do půlnoci).

O co se hraje

Do hry vložil sponzor soutěže BrazilKeratin.cz 3 kousky profesionální kosmetiky, o které jsme nedávno publikovali velký článek – Vaše vlasy si zaslouží tu nejlepší péči. ZDE se dozvíte vše o těchto nových přípravcích pro jemnější a kvalitnější vlásky.

Jak vyhrát?

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách jednoho z prodejců plavek) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat). TENTOKRÁT je Bonusem další přípravek a získáte ho za sdílení soutěže a trochu štěstíčka (zašlete ale také správnou odpověď).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 1000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks BrazilKeratin Sleek Protector.
První 1 500. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks BrazilKeratin Sleek Protector.
Jeden ze soutěžících, co bude sdílet tuto soutěž (na svém Facebooku, blogu, Twitteru apod.), získá 1 ks BrazilKeratin Sleek Protector.

Soutěžní otázka

Jaký objem má přípravek Sleek Protector? (Odpověď najdete na stránkách BrazilKeratin.cz.)

a) 50 ml

b) 90 ml

c) 100 ml

Vyhlášení soutěže

Bohužel tato soutěž už je uzavřena, její vyhlášení zde proběhlo:

Soutěže o BrazilKeratin se zúčasnilo 1 780 účastnic (opravdu mužů tu bylo pomálu).

Správnou odpovědí je možnost C, neboli 100 ml.

A teď k výherkyním:

Diana Volfová

Hana Trčková

Mila Smidová

Výherkyním gratulujeme – ostatní nemusí být smutné, protože máme pro vás brzy další soutěž.

*Pravidla pro soutěž

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz