Móda a Společnost

Vyražte na povánoční výprodeje do Londýna

Stále vás nepřešla nákupní horečka, která zachvátila všechny v období Vánoc? A nebo jste naopak odolali přelidněným obchodům a vyčkáváte na povánoční slevy? V tom případě máme pro vás skvělý tip, kam vyrazit na velké nákupy. Do Londýna!

V této britské metropoli můžete nakoupit vše od značkového oblečení po hračky, bytové doplňky či elektroniku. A to vše za neuvěřitelné ceny, které často klesnou až o 80 %. Není divu, že výprodeje lákají do Londýna stále více českých turistů dychtících po výhodné koupi. A i vy můžete využít těchto skvělých lednových akcí k obdarování sebe i svých blízkých.

Pokud by vás navíc už nakupování unavilo, nic vám nebrání v návštěvě památek, muzeí či jiných zajímavých míst, které Vám Londýn nabízí. Z nich to je třeba Buckinghamský palác, Tower Bridge nebo Westminsterské opatství… a nebo třeba světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s.

Do Velké Británie se můžete vypravit letecky, což vám ušetří čas a nepohodlné cestování autokarem. Letenky do Londýna zakoupíte za skvělou cenu třeba na stránkách letenky.poletim.cz, kde lze objednat lety i do dalších zajímavých destinací za nízké ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..