675285_bekas_eyesChcete potěšit svého miláčka a nevíte jak mu udělat radost? Co mu koupit nový parfém? A tentokrát nějaký kvalitnější, který nemá na sobě nálepku TESCO? Každému samozřejmě voní parfémy jinak a ne každému sedí každá vůně. Ale jestli vám mohu doporučit, tak na mém přítelovi mi voní například parfémy značky Hugo Boss.

Parfémy Hugo Boss patří v dnešní době k nejprodávanějším a zároveň také nejoblíbenějším toaletním vodám. Každá žena je okouzlena pokud její drahá polovička používá vůně právě této velice oblíbené a známé společnosti.

Společnost Hugo Boss byla založena v roce 1923. Během první světové války se společnost zabývala zejména výrobou a návrhy vojenských uniforem. Po smrti Huga Bosse společnost zažila jakýsi útlum, avšak na trh se vrátila v roce 1953 s kolekcí pánských obleků.

Výrobou parfému a toaletních vod se společnost začala zabývat až v roce 1993. Parfém byl tenkrát vyroben k 70. Výročí společnosti Hugo Boss. Zákazníci si v dnešní době mohou parfémy a toaletní vody zakoupit již ve 103 zemích. Parfémy jsou řazeny do třech základních kategorií; BOSS, BALDESSARINI a HUGO.

Pro muže v současnosti Hugo Boss nabízí moderní parfémy Hugo Boss Baldessarini, odlehčenou formu Baldessarini Del Mar Caribbean a také upravenou formu Baldessarini Ambré. Dále řadu parfémů Hugo Boss zastupují vůně jako Hugo Boss Elements, svěží toaletní vodu Hugo Boss Elements Aqua, energii vám jistě dodá parfém Hugo Boss Energise. Pokud ovšem toužíte po nějaké zvláštní vůni, sáhněte po parfému limitované edice Hugo Boss ART SPRAY.

Za velmi oblíbenou skupinu se také považuje řada toaletních vod Hugo Boss In Motion. Jedná se o velice tradiční parfémy plné smyslnosti. Energii vám dodá vůně Hugo Boss In Motion Electric. Avšak nejpopulárnější parfémy jsou Hugo Boss No. 1 a Hugo Boss No. 6. Tyto řady byly v roce 2008 obohaceny ještě o limitovaný parfém Hugo Boss Selection.

Poněkud starší vůně, ale pořád velice používané a oblíbené jsou Hugo Boss Soul a Hugo Boss Hugo. Řada Hugo Boss Hugo představuje moderní pánské toaletní vody, např. parfém Hugo Boss Hugo ART SPRAY nebo Hugo Boss Hugo HYPE.