Móda a Společnost

Vhodně vybrané spodní prádlo je základ!

dámské spodní prádloSpodní prádlo je naší vizitkou, do čeho jiného se vyplatí investovat, něž do kvalitního a hezkého spodního prádla? Možná přemýšlíte nad otázkou, proč za spodní prádlo utrácet vysoké částky, když ho nikdo pod oblečením nevidí, avšak pouze správně zvolená podprsenka, která vás nikde netlačí, není malá ani velká, dokáže ňadra zvětšit a vykouzlit z nich vaši přednost a ozdobu.

Bohužel 70-80% žen si pořizuje podprsenku špatné velikosti nebo špatného tvaru. Pamatujte, že pokud nosíte špatnou podprsenku, škodíte tím jen a jen sama sobě. Můžete si tím způsobit nepříjemné bolesti zad, ramen nebo krku. Nikdy se nedoporučuje kupovat jakékoliv podprsenky bez řádného vyzkoušení. A jak si najít a vybrat to pravé spodní prádlo?

Pokud je to jen trochu možné, podprsenku si zkoušejte v klidu, není dobré s výběrem pospíchat a při zkoušení si ji vždy zapínejte na prostřední háček. Pokud vám správně padne, nesmí nikde táhnout, tlačit, zařezávat se a nikdy by neměla půlit nehezky dekolt.

Jestliže vybraná podprsenka splní všechny tyto nezbytnosti, buďte si jistá, že jste vybrala správně. Podprsenka se stane vaší věrnou kamarádkou a společnicí v každém dni a věřte, že se v ní budete cítit sebevědomě a pohodlně. Dámské spodní prádlo si vyžaduje pečlivý výběr, abychom nemusely chvávat zpět do obchodu pro výměnu prádla.

V současnosti je výběr spodního prádla opravdu velice rozmanitý a široký. Vybírat můžete z podprsenek s výztuží; tzv. push-upek, které vám napomůžou se zvětšením poprsí, kosticemi, jež jsou vhodné pro každodenní nošení nebo např. sportovních, které by měly být především pohodlné, dbejte také na to, aby pruhy pod prsy byly dostatečně široké.

Zvláštním druhem jsou tzv. samodržící podprsenky. Jedná se o gelovou samolepící podprsenku, kterou si nalepíte přímo na tělo. Nikdo pak nepozná, že máte na sobě vůbec nějakou podprsenku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..