Móda a Společnost

Hit letošního léta – aroma difuzéry

bytový parfém - difusorUž nás nudí chemické osvěžovače vzduchu z supermarketu. My chceme něco nového a přírodního křičíme! Naštěstí výrobci bytových parfémů zareagovali a jsou tu – aroma difuzéry.

Jsou to malé skleněné nádoby, které obsahují vůni a hrdlo lahvičky je uzavřeny dřevenou zátkou. V zátce je otvor v kterém jsou vloženy bambusové tyčinky po kterých vůně vzlíná ven a rozšiřuje se tak do prostoru kolem.

Náplně aroma difuzérů, které se stanou jistě hitem léta 2010 jsou éterické vonné oleje na přírodní bázi, které mají dobrý účinek jak na vaši náladu, tak vaši energii. Hlavně tyto vůně jsou vhodné pro alergiky, protože jsou hypoalergenní. Vůně do bytu, to jsou přesně aroma difuzéry.

Výhodou aroma difuzérů je také jejich dlouhá životnost. Jedna náplň (100 ml) vydrží přibližně 4-6 měsíců. Cena toho nejmenšího sice je 689 Kč, ale po rozpočtení na měsíce vám vyjde 1 měsíc provoněného bytu na 137 Kč, což rozhodně není špatné a neudržitelné.

Aroma difuzér Dřevěný aroma difuzér

Za vzhled těchto aroma difuzérů se rozhodně nemusíte stydět, protože design mají na starosti renomovaní italští návrháři z firem MILLEFIORI MILANO a HP Italia. Takže vkusným aroma difuzérem jistě naštvete vaši závistivou sousedku, co se snaží mít vše nejlepší.

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..