Móda a Společnost

Trendy kalhotek

Kalhotky jsou nepostradatelnou součástí dámského šatníku. Většina žen si bez nich nedokáže představit byť jediný den. Tvoří alfu omegu každého outfitu. Avšak ani napěchovaný prádelník není zárukou, že jste si dopřály skutečně jen to nejlepší.

Nejčastější chyby při výběru kalhotek

Ženy nejčastěji chybují ve výběru toho správného spodního prádla. Stejně jako u podprsenek, i kalhotky máme tendenci kupovat zhruba o dvě čísla menší. Přitom takové nejenže absolutně nelichotí ženské postavě, ale mimo to také působí nepříjemné zdravotní potíže (otlaky, odřeniny, opruzeniny, vyrážku i infekci). Naopak správně vybraná velikost je nejenže pohodlná, nikde netlačí a neřeže, ale dokáže skrýt i nelichotivou siluetu.

Vedle chybné volby velikosti kalhotek ženy často chybují i ve volbě vhodného střihu. I když už tanga vyšla z módy a většině žen způsobují nemalé zdravotní obtíže, stále celá řada žen sahá v prvé řadě po tangách. A přitom tanga sluší pouze těm ženám, které mají naprosto dokonalou postavu. Nic neodpustí ani v případě oblečení. Pokud jste si myslely, že jsou ideální pod upnuté oblečení, musíme říct, že lépe postavě svědčí bezešvé kalhotky klasického střihu. Právě takové totiž dokážou zůstat v utajení. V kampani proti tangám se v poslední době angažují gynekologové, kteří je vidí za jako velké zlo a jednu z nejčastějších příčin gynekologických zánětů.

Vážně není jedno jaké kalhotky nosíte

Nepodceňujte moc kalhotek. I když možná není vidět, rozhodně na nich záleží. Dost významně dokážou ovlivnit i to, jaký bude průběh dne. Spodní prádlo rozhoduje o tom, jak bude vaše postava v oblečení vypadat.

Trendy kalhotek 2019

Aktuálně jsou v módě kalhotky, které mají podobu šortek. Jsou nižší, ale jejich nohavičky sahají až na stehna. Kromě nich jsou pak v módě ještě i klasické kalhotky sahající až do pasu. Jde o kalhotky francouzského stylu zvané “culotte”. Tyto kalhotky jsou slušivé, dobře sedí a jsou velmi pohodlné. Mohou být bezešvé, hladké, ale také i bohatě zdobené krajkou nebo nevšední výšivkou. S elastickými vlákny pak dokážou i tvarovat postavu. Typické pro ně je, že obepínají celé hýždě a sahají až do pasu. Tyto kalhotky dokážou rafinovaně skrýt i nějaká ta kila navíc. Pozor, nejsou to však žádné bombarďáky, k nim mají stále ještě daleko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..